2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011

2017/2018

SEMESTR II

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Międzyświetlicowy konkurs piosenki "NIE MA CWANIAKA NAD WARSZAWIAKA":

W kategorii zespół:

  • III miejsce zdobyło Trio - Liliana Bilska 3b, Antonina Jastrzębowska 3e, Hanna Niemira 3e;

 

W kategorii solistów:

  • II miejsce zdobyła Antonina Jastrzębowska 3e.

 

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Kosmiczne przygody":

  • Patryk Daczkowski I A - 1 miejsce,
  • Dominik Findeisen I A - wyróżnienie.

 

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny pt. "Najpiękniejsza Karta Wielkanocna" wyniki:

  • Emilia Wojdak - I miejsce, oddział przedszkolny;
  • Wiktoria Zydroń - III miejsce w kategorii klas II;
  • Hanna Zygadlewicz - I miejsce w kategorii klas III;
  • Sofia Shabardinowa - III miejsce w kategorii klas III;

 

  • Patrycja Witecka wyróżnienie w kategorii klas III;
  • Karolina Bączek wyróżnienie w kategorii klas III.
     

   RELIGIA

Dzielnicowy konkurs plastyczny "Mój patron - moje imię":

  • I miejsce - Michalina Mazurkiewicz kl. 2d;

 

 

JĘZYK  POLSKI

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego GALILEO dyplom laureata otrzymały: 

  • Hanna Lasota - 6b 
  • Róża Ciesielska - 6b 


Wyróżnienie:

  • Julia Bojarowska - 5e 
  • Aleksandra Polkowska - 5c 
  • Jagoda Wijata -5a 
  • Krzysztof Findeisen - 4b 

 

Szkolny konkurs recytatorski "Miłość niejedno ma imię" laureaci:

  • I miejsce Katarzyna Laskowska
  • II miejsce Sergiusz Krawczyk
  • III miejsce Jakub Strużyk

 

JĘZYK ANGIELSKI

 Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego GALILEO:

Klasy czwarte:

  • Igor Marciniak - 6 m., dyplom laureata,
  • Franciszek Kielczyk - 11 m., dyplom wyróżnienia,
  • Krzysztof Findeisen - 11 m., dyplom wyróżnienia,
  • Maja Brasse - 13 m., dyplom wyróżnienia.


Klasy piąte:

  • Maja Sikora - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
  • Julia Szymaniuk - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
  • Marta Araszkiewicz - 8 m., dyplom laureata,
  • Wiktoria Chmiela - 8 m., dyplom laureata,
  • Filip Rychel - 11 m., dyplom wyróżnienia,
  • Jagoda Wijata - 11 m., dyplom wyróżnienia,
  • Klara Lewandowska - 11 m., dyplom wyróżnienia,
  • Kinga Bala - 11 m., dyplom wyróżnienia.


Klasy szóste:

  • Michał Barciński - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
  • Szymon Przybyliński - 9 m., dyplom laureata,
  • Róża Ciesielska - 10 m., dyplom laureata,
  • Milena Nadzieja - 13 m., dyplom wyróżnienia,
  • Urszula Findeisen - 15 m., dyplom wyróżnienia.


Klasy siódme:

  • Mateusz Molik - 9 m., dyplom laureata,
  • Maja Grzeszczak - 9 m., dyplom laureata,
  • Barbara Matulka - 10 m., dyplom laureata,
  • Kuba Podhalański - 11 m., dyplom wyróżnienia,
  • Eliza Komorowska - 12 m., dyplom wyróżnienia,
  • Karolina Ryba - 13 m., dyplom wyróżnienia.

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „Olimpus”- sesja zimowa :

Klasy V

  • Maja Sikora miejsce 3 dyplom laureata
  • Kinga Bala miejsce 5 dyplom laureata
  • Klara Lewandowska miejsce 5 dyplom laureata
  • Jagoda Wijata miejsce 5 dyplom laureata
  • Oskar Krzesiak miejsce 6 dyplom laureata
  • Maja Dąbrowska miejsce 9 dyplom laureata


Klasy VII

Karolina Ryba miejsce 9 dyplom laureata

 

Konkurs "Harley in Space" wyniki:

  • I miejsce - Aleksandra Niesłuchowska  kl. 7d,

Wyróżnienia otrzymali: 

  • Iwo Faliszewszki kl. 7d,
  • Łukasz Nosal kl. 5d

 

XXI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej The March Hare

  • Maja Dąbrowska kl. 5a - II miejsce,
  • Aleksandra Szlachciak kl. 5a - III miejsce.

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Dzielnicy Ursynów:

Reprezentacja dziewczyn - 1 miejsce:
Skład:
Nikola Czechowska 7c
Agata Blicharska 7c
Marysia Trojanowska 7c
Róża Rafał 5d
Oliwia Klimas 5c
Ola Polkowska 5c
Julia Safiejko 5c
Pola Guzewicz 5c

Reprezentacja chłopców - 3 miejsce:
Skład:
Michał Barciński 6c
Mateusz Głowacki 6c
Daniel Januszko 6c
Andrzej Lipinin 6c
Kuba Oszkiel 5c
Jaś Filipowski 5c
Albert Pamrowski 5c
Wikor Polkowski 5c
Maciej Lesiewicz 6a

 

II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 319 w Futbolu Stołowym - zwycięzcy:

Dziewczynki klas IV-V:

  • I miejsce – Ola Pająk i Weronika Poreda,
  • II miejsce  - Ania Jałowiecka i Laura Perzyna,
  • III miejsce – Oliwia Chrudzińska i Maria Gil.

Dziewczynki klas VI – VII:

  • I miejsce – Agata Blicharska i Ola Puszcz,
  • II miejsce – Maria Trojanowska i Kaja Błaszkiewicz,
  • III miejsce – Zuza Madej i Ola Niesłuchowska,
  • IV miejsce – Róża Ciesielska i Wiktoria Pająk.

Chłopcy klas IV - VI:

  • I miejsce – Antek Dąbrowski i Mateusz Łukasik
  • II miejsce – Kuba i Janek Szadkowscy
  • III miejsce – Olaf Krzesiak i Maciej Jeż
  • IV miejsce – Albert Pamrowski i Kuba Oszkiel

 

V edycja zawodów sportowych "Wioślarski Tytan Warszawy":

Klasyfikacja ogólna dziewcząt:

  • Monika Płachta kl. 5b  - II miejsce,
  • Beata Gajewska kl. 5b - III miejsce.

 

W kategorii chłopców:

  • Aleksander Kuc kl. 5b - III miejsce,
  • Michał Ratajski kl. 5b - V miejsce .

 

 

Grand Prix Warszawy i Mazowsza rocznik 2008:

  • Zosia Kondrasiuk (kl.4d) - ZŁOTO na 200grzb (czas 3:05,94), BRĄZ na 100dow (1:19,39) oraz 4 miejsce na 50dow (35,51),
  • Hela Mazurkiewicz (kl.4d) - BRĄZ na 100zm (1:36,83) oraz 4 miejsce na 100dow (1:24,28).

 

 

SEMESTR I

 Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs "Alfik Humanistyczny" wyniki:

  • Antonina Ołowska z klasy 3e zdobyła 145 pkt (3 miejsce w województwie, 4 miejsce w kraju). Uczennica otrzymała nagrodę w postaci tygodniowego pobytu na obozie w Serpelicach (z dopłatą 150 zł.);
  • Jan Sałkowski z klasy 2a zdobył 131,25 pkt i otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie;
  • Jan Kocięba z klasy 3b uzyskał 131,25 pkt i zdobył dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

 

Konkurs "Alfik matematyczny" wyniki: 
KLASA 2 

  • Sałkowski Jan 2a - 134,5 pkt., dyplom za uzyskanie bardzo dobrych wyników w konkursie; 
  • Findaisen Dominik 1a - 115 pkt., dyplom za uzyskanie bardzo dobrych wyników w konkursie; 
  • Tomala Lena 2d - 63,75 pkt.;
  • Ciborowska Anna 2d - 55 pkt.;
  • Borys Maria 2d - 49,5pkt.;
  • Biesiada Antoni 2a - 39,5 pkt. 


KLASA 3

  • Kocięba Jan 3b - 143,75 pkt., tygodniowy obóz w Serpelicach;
  • Łukasik Michał 3e - 135 pkt. - dyplom za uzyskanie bardzo dobrych wyników w konkursie;
  • Wrona Michał 3a - 102,5 pkt.;
  • Bąk Magdalena 3b - 95 pkt.;
  • Znamierowski Franciszek 3c - 88,75 pkt.;
  • Czuchnowski Adam 3d - 81,25 pkt.;
  • Michalski Antoni 3c - 76,25 pkt.;
  • Lewenda Adam 3f - 73,75 pkt.;
  • Rydelek Szymon 3d - 63,25 pkt.;
  • Trębacz Antonina 3b - 61 pkt.; 
  • Jaworski Mateusz 3d - 57,25 pkt.;
  • Gutt Jakub 3e - 48 pkt.;
  • Plewako Dominik 3b - 43,75 pkt.;
  • Przepiórka Kacepr 3a - 43,75 pkt.;
  • Puszkiewicz Stanisław 3c -38 pkt.;
  •  Rogólska Hanna 33,75 pkt.

 

Wyniki XII edycji Konkursu Informatycznego  BÓBR - „Skrzat”

Klasy 1-3  maksymalny wynik możliwy do osiągnięcia to 75 punktów 

  • Szymon Rydelek - wyróżnienie, 65,0
  • Jan Kocięba - wyróżnienie, 65,0
  • Magdalena Bąk- 51,25
  • Dawid Przybył - 50,0
  • Michał Łukasik - 50,0
  • Mateusz Jaworski - 46,25
  • Anna Araszkiewicz - 43,75
  • Jakub Działak - 36,0
  • Sambor Maliszewski - 33,75
  • Jan Lasota - 28,75
  • Julian Wasilewski - 14,5

 

   RELIGIA

Konkursu Świąteczny Stroik, wyniki:
W kategorii klas 1 

  • Joanna Prus 1d - I miejsce,

W kategorii klas 2 

  • Matylda Ród 2d - I miejsce,
  • Antonina Cieślak i Helena Cieślak 2d - II miejsce,
  • Lena Lijklema 2a -III miejsce,
  • Mateusz Waszkiewicz 2d - wyróżnienie.

W kategorii klas 3 

  • Antonia Trębacz 3b - I miejsce,
  • Magdalena Bąk 3b - II miejsce,
  • Laura Niegowska 3e - III miejsce,
  • Liliana Bednarczyk 3f - wyróżnienie,
  • Agata Antczak 3c - wyróżnienie,
  • Patrycja Witecka 3a - wyróżnienie,
  • Aleksandra Kiersnowska 3a - wyróżnienie.

 

Konkurs na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową:
Komisja z Urzędu Dzielnicy Ursynów wybrała do finału dwie szopki z naszej szkoły. Prace te wykonały:

  • Weronika Pieniak z kl.3a
  • Liliana Bilska z kl. 3b

 

JĘZYK  POLSKI

Konkurs "Alfik Humanistyczny" wyniki: 

  •  Aleksy Ołowski z klasy 5e zdobył 140 pkt (14 miejsce w województwie, 24 miejsce w kraju). Otrzymuje dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie;
  • Mateusz Rajczyk z klasy 4e zdobył 131,25 pkt i otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie;
  • Antoni Marzec z klasy 5e zdobył 116,25 pkt i zdobył dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie;
  • Klara Lewandowska z klasy 5b zdobyła 115 pkt i otrzymała dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie.

 

Zwycięzcami konkursu literackiego pt. "Świat przyszłości" zostali:

  • Stanisław Sobolewski (kl. 7B),
  • Jakub Strużyk (kl. 7B),
  • Justyna Zwierzchowska (kl. 7E),
  • Marta Araszkiewicz (kl. 5D),
  • Antonina Michalik (kl. 6B),
  • Marcel Sadkowski (kl. 5C).

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny:

laureatka

  • Kinga Bala, 

 

wyróżnienia otrzymali:

  • Róża Ciesielska,
  • Aleksy Ołowski,
  • Justyna Wąsińska,
  • Dominik Ciborowski,
  • Klara Lewandowska,
  • Julia Bojarowska,
  • Hanna Lasota,
  • Michał Faron,
  • Zofia Witkowska.

 

Międzyszkolny konkurs wiedzy i umiejętności "Kolorowy świat Astrid Lindgren" :

II miejsce

drużyna reprezentująca naszą szkołę: 3e Antonina Jastrzębowska, Aleksandra Winiarek, 4e Lena Nowicka.

laureaci indywidualni:

  • II miejsce - Lena Nowicka z 4e,
  • III miejsce - Aleksandra Winiarek z 3e.

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

 Laureatki konkursu ENGLISH HIGH FLIER 2017 - organizowanego przez "Łowcy Talentów JERSZ":

  • Karolina Ryba 7a - 125 pkt. 4 miejsce w województwie i 11 w kraju,

  • Barbara Matulka 7a - 120 pkt. 11 miejsce w województwie i 19 w kraju. 

 

Laureaci Olimpiady z Języka Angielskiego Olipmus- sesja jesienna:

klasy IV

  • Krzysztof Findeisen - miejsce 11 dyplom laureata,
  • Franciszek Falaciński - miejsce 15 dyplom laureata,
  • Maja Brasse - miejsce 15 dyplom laureata.


klasy V

  • Jagoda Wijata - miejsce 9 dyplom laureata,
  • Kinga Bala - miejsce 11  dyplom laureata,
  • Marta Araszkiewicz - miejsce 14  dyplom laureata,
  • Oskar Krzesiak - miejsce 15  dyplom laureata.


klasy VI

  • Maksymilian Opęchowski - miejsce 9  dyplom laureata,
  • Julia Jarosz - miejsce 13  dyplom laureata,
  • Julia Dolejši - miejsce 14  dyplom laureata,
  • Dominik Ciborowski - miejsce 15  dyplom laureata,
  • Urszula Findeisen - miejsce 15  dyplom laureata.


kasy VII

  • Karolina Ryba - miejsce 8  dyplom laureata,
  • Maja Grzeszczak - miejsce 8  dyplom laureata,
  • Barbara Matulka - miejsce 14  dyplom laureata,
  • Kuba Podhalański - miejsce 15  dyplom laureata.

 

Konkurs „How about Christmas?” 2017:

W kategorii solistów:

  • pierwsze miejsce - Antonina Jastrzębowska,
  • trzecie miejsce - Lena Lijkjema


W kategorii zespołów:
drugie miejsce - kl. IV-VIII Hania Szilagyi, Jan Lasota, Sambor Maliszewski, Julia Kalbarczyk, Magdalena Bąk,

                           - kl. I-III Antonina Jastrzębowska, Ida Krawczyńska, Hanna Niemira, Antonina Ołowska, Lena Wiśniewska.

 

MATEMATYKA

Wyniki Konkursu Alfik Matematyczny:

  • Maciej Wrona 146,25 pkt - tygodniowy pobyt na obozie w serpelicach z dopłatą 150 zł.
  • Dominik Ciborowski 126,25 pkt -dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie,
  • Mateusz Handzlik 117,5 pkt - dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie,
  • Oskar Krzesiak 116,25 pkt - dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie,
  • Tomasz Nocznicki 105 pkt.
  • Anna Garstecka 103,75 pkt.
  • Zofia Witkowska 102,25 pkt.
  • Maria Gil 92,5 pkt.
  • Aleksander Albowicz 91 pkt.
  • Mateusz Niewiński 77 pkt.
  • Katarzyna Prus 66,5 pkt.
  • Bartosz Andrzejewski 62,5 pkt.
  • Adam Andrzejewski 59 pkt.
  • Bartosz Wichowskiaa 36,25 pkt.
  • Ryszardniewski 43,75 pkt.
  • Franciszek Łaba 28,5 pkt.

 

Laureaci jesiennej sesji konkursu Olimpus z matematyki:

  • Julia Romac 3. miejsce 
  • Maciej Wrona 5. miejsce
  • Oskar Krzesiak 6. miejsce
  • Maciej Wijata 7. miejsce
  • Dominik Ciborowski 8. miejsce
  • Maja Brasse 9. miejsce
  • Igor Marciniak 10. miejsce
  • Antoni Dąbrowski 11. miejsce
  • Krzysztof Findeisen 11. miejsce
  • Jagoda Wijata 11. miejsce
  • Olaf Krzesiak 12. miejsce
  • Aleksy Ołowski 12. miejsce
  • Mateusz Handzlik 13. miejsce
  • Maria Trojanowska 14. miejsce
  • Michał Faron-Krysztofowicz 15. miejsce
  • Aleksandra Szlachciak 15. miejsce

 

Do drugiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z matematyki zakwalifikowali się:

  • Dominik Ciborowski,
  • Julia Romac,
  • Maciej Wijata

 

 

PRZYRODA

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody Olimpus - sesja jesienna:

  • Tomasz Nocznicki - 13 miejsce dyplom laureata

 

 

 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE/INFORMATYKA

Wyniki XII edycji Konkursu Informatycznego  BÓBR - „Beniamin”

Klasy 4-6 maksymalny wynik możliwy do osiągnięcia - 120 punktów

  • Oskar Krzesiak - 93,75
  • Bartosz Kucharski - 73,75
  • Mateusz Handzlik - 70,75
  • Jan Olchowik - 67,25
  • Mateusz Bereda - 63,5
  • Aleksandra Florkiewicz - 63,0
  • Łukasz Lubaszka - 62,5
  • Paweł Pliszka - 52,5
  • Michał Ratajski - 52,25
  • Kamil Ostaś - 51,5
  • Marta Araszkiewicz - 44,25
  • Tomasz Nocznicki - 42,5
  • Natalia Selmowicz - 41,75
  • Alicja Mikołajewskia - 32,5

 

Wyniki XII edycji Konkursu Informatycznego  BÓBR - „Junior”

Klasy 7 - maksymalny wynik możliwy do osiągnięcia - 120 punktów

  • Wiktoria Pająk - 72,25
  • Bruno Dmitruk - 32,5

 

 

PLASTYKA

Konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater kreskówki" wyróżnienie otrzymała:

  • Maja Sikora  kl. 5c

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Zawody dzielnicowe  WOM - minipiłka siatkowa, 2 miejsce.

W skład reprezentacji szkoły wchodzili:

  • Szymon Przybyliński, 
  • Michał Grabek,
  • Filip Korzeniowski, 
  • Mateusz Głowacki, 
  • Stanisław Wrzosek,
  • Jakub Oszkiel,
  • Jakub Jędrych, 
  • Andrzej Lipinin, 
  • Stanisław Michalak,  
  • Karol Woźniak.

 

 „Od młodzika do olimpijczyka" :

  • Ola Gruszczyńska (klasa 6d) - ZŁOTO 100m stylem klasycznym, BRĄZ 100m stylem zmiennym (1:20,60);
  • Zosia Kondrasiuk (klasa 4d) - SREBRO 50m stylem dowolnym (czas 36,51), BRĄZ 50m stylem motylkowym (44,49);
  • Mateusz Handzlik (klasa 5d) - BRĄZ 100m stylem klasycznym (1:28,13), 4 miejsce 100m stylem zmiennym (1:21,02);
  • Stasiu Romer (klasa 5d) - SREBRO 50m stylem motylkowym (czas 38,13), 5 miejsce 100m stylem dowolnym (1:15,84);
  • Janek Stulka(klasa 3d) - BRĄZ 50m stylem grzbietowym (50,16);

 

  • Mira Gawryś (klasa 3d) - 6 miejsce 50m stylem grzbietowym (49,15), 7 miejsce 50m stylem dowolnym (45,46);
  • Hela Rucińska (klasa 6d) - 7 miejsce 100m stylem grzbietowym (1:21,03), 10 miejsce 100m stylem zmiennym (1:25,04);
  • Ania Bonecka (klasa 4d) - 5 miejsce 100m stylem zmiennym (1:32,67);
  • Róża Rafał (klasa 5d) - 5 miejsce 50m stylem motylkowym (42,16);
  • Łukasz Nosal (klasa 5d) - 9 miejsce 100m stylem zmiennym (1:27,25);
  • Hela Mazurkiewicz (klasa 4d) - 10 miejsce na 50m stylem grzbietowym (48,35).

 

Grand Prix Warszawy i Mazowsza - runda III:

  • Aleksandra Gruszczyńska (klasa 6d) - 2 x ZŁOTO - 50 i 200m stylem klasycznym (czas 39,99 i 3:07,29); SREBRO - 100m stylem zmiennym (czas 1:20,87)
  • Mateusz Handzlik (klasa 5d) - ZŁOTO - 200m stylem klasycznym (czas 3:02,33); BRĄZ - 50m stylem klasycznym (czas 40,65)

 

  • Helena Rucińska (klasa 6d) - 8 miejsce 200m stylem grzbietowym (czas 2:54,57)
  • Dominik Ciborowski (klasa 6d) - 9 miejsce 200m stylem grzbietowym (czas 2:57,95)

 

II edycja Festiwalu Sprintu 2017:

  • Zosia Kondrasiuk (klasa 4d)– 2 x SREBRO – 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym;
  • Ola Gruszczyńska (klasa 6d)– SREBRO – 50m stylem klasycznym i 5 miejsce 50m stylem dowolnym;
  • Mateusz Handzlik (klasa 5d)– SREBRO – 50m stylem klasycznym i 5 miejsce 50m stylem motylkowym;

 

  • Hela Rucińska klasa 6d) - 5 miejsce 50m stylem grzbietowym,
  • Stasiu Romer (klasa 5d) - 5 miejsce 50m stylem grzbietowym,
  • Ania Bonecka (klasa 4d) - 7 miejsce 50m stylem klasycznym,
  • Mira Gawryś (klasa 3d) - 7 miejsce 50m stylem grzbietowym,
  • Jan Stułka (klasa 3d) - 7 miejsce 50m stylem grzbietowym,
  • Róża Rafał (klasa 5d) - 7 miejsce 50m stylem grzbietowym,
  • Dominik Ciborowski (klasa 6d) - 9 miejsce 50m stylem grzbietowym.



Sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym chłopców – ZŁOTO – skład drużyny: Janek Stułka(3d), Mateusz Handzlik(5d), Stasiu Romer(5d),

Sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym dziewcząt – BRĄZ – skład: Mira Gawryś(3d), Ola Gruszczyńska(5d), Zosia Kondrasiuk(4d),

Sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym dziewcząt – BRĄZ – skład: Róża Rafał(5d), Hela Mazurkiewicz(4d), Hania Zygadlewicz(3d).