• 2013/2014

        • SEMESTR II

           

           

           EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY 2014” wyróżnienie otrzymali:

          Żaczek - klasa 2:

          CIBOROWSKI DOMINIK       80,00

          PAWELCZYK MICHALINA     78,50

          MICHALIK ANTONINA         77,50

          OLCHOWIK JAN                 75,00

          FLORKIEWICZ ALEKSANDRA 72,50

          RYBSKA ADA                    72,25

          Maluch - klasa 3:

          WIJATA  MACIEJ              88,50

          BAJ ANIELA                     84,75

          ZNAMIEROWSKA LENA       77,50

           

          Ogólnopolski konkurs ekologiczny EKO-PLANETA w kategorii ADEPT dyplomy wyróżnienia otrzymali:

          W kategorii MALUCH - MATEUSZ DASIEWICZ 3B

           

          XVIII Dzielnicowy Konkurs "Szaniję zieleń w najbliższym otoczeniu":

          II miejsce - Aneta Witt

          III miejsce - Mari Jekiel-Pugh

          VII DZIELNICOWY KONKURS "Segregować śmieci??? Tak!!! Ale jak??? - konkurs na plakat:

          III miejsce - Michał Faron-Krysztofowicz.

          Wyniki uczniów w II edycji Konkursu Astrolabium

          Klasy 1-3
          Julia Dolejsi - miejsce: 6, (33 punkty)
          Jan Olchowik - miejsce: 7, (32 punkty)
          Bartosz Żelazko - miejsce: 7, (32 punkty)
          Jan Domański - miejsce: 19, (20 punktów)
          Maciej Domański - miejsce: 26, (14 punktów)

           

           

           

          JĘZYK  POLSKI

          Wyniki ogólnopolskiej olimpiady z języka polskiego "Olimpus" - sesja wiosenna:

          Klasy 5
          Karol Wróbel - dyplom uznania (miejsce: 22, suma punktów: 186)
          Matylda Rychel - dyplom uznania (miejsce: 23, suma punktów: 184)
          Wiktor Krok - dyplom uznania (miejsce: 27, suma punktów: 176)
          Agata Lesiak - dyplom uznania (miejsce: 28, suma punktów: 174)
          Jacek Ruciński - dyplom uznania (miejsce: 29, suma punktów: 172)
          Jan Piszczatowski - dyplom uznania (miejsce: 31, suma punktów: 168)
          Maksymilian Sadkowski - dyplom uznania (miejsce: 32, suma punktów: 166)
          Karolina Wróbel - dyplom uznania (miejsce: 32, suma punktów: 166)
          Olga Andrzejewska - dyplom uznania (miejsce: 32, suma punktów: 166)
          Anna Prus - dyplom uznania (miejsce: 35, suma punktów: 160)
          Natalia Czaja - dyplom uznania (miejsce: 36, suma punktów: 158)
          Jan Przybyłkowicz - dyplom uznania (miejsce: 42, suma punktów: 146)

          Klasy 6
          Małgorzata Gwiazda - dyplom laureata (miejsce: 8, suma punktów: 210)
          Antonina Hoduń - dyplom uznania (miejsce: 28, suma punktów: 170)
          Hanna Wilk - dyplom uznania (miejsce: 28, suma punktów: 170)
          Jakub Mizerski - dyplom uznania (miejsce: 29, suma punktów: 168)
          Mikołaj Więckowski - dyplom uznania (miejsce: 30, suma punktów: 166)
          Natalia Szczepanik - dyplom uznania (miejsce: 32, suma punktów: 162)

           

          JĘZYK ANGIELSKI:

          II Konkursu Twórczości Dziecięcej w Języku Angielskim:

          I miejsce

          Małgorzata Gwiazda  -  Szkoła Podstawowa nr 319

          Zofia Zawistowska – Szkoła Podstawowa nr 319

          II miejsce

          Julia Maciąg -  Szkoła Podstawowa nr 319

          Nina Renkiewicz -  Szkoła Podstawowa nr 319

          Hanna Wilk – Szkoła Podstawowa nr 319

          III miejsce

          Magdalena Dąbrowska -  Szkoła Podstawowa nr 319

          Natalia Pączkiewicz -  Szkoła Podstawowa nr 319

          Nina Protalińska – Szkoła Podstawowa nr 319

          Grzegorz Sadowski – Szkoła Podstawowa nr 319

          Wyróżnienie

          Patrycja Bartłomiejczyk -  Szkoła Podstawowa nr 319

           

          Dzielnicowy konkurs "How British are you?"

          Mateusz Łakomiec I miejsce

          Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji angielskiej "The March Hare"

          Maria Duczek III miejsce

           

          Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego "Olimpus" – sesja wiosenna:

          klasy czwarte
          Kacper Marciniak – 7m.  dyplom laureata
          Małgorzata Kocięba - 11 m. dyplom laureata
          Julia Zwierzyńska - 11 m., dyplom laureata
          Wiktoria Szczepanik - 13 m., dyplom laureata
          Maja Stachura - 14 m., dyplom laureata
          Aleksandra Zgrzymska - 14 m., dyplom laureata
          klasy piąte
          Jakub Barciński - 9 m. dyplom laureata
          Agata Lesiak - 13 m., dyplom laureata
          Olga Andrzejewska - 13 m., dyplom laureata
          Matylda Rychel - 15 m., dyplom laureata
          Kamila Jakubczak - 15 m., dyplom laureata

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego GALILEO Centrum Edukacji Szkolnej:
          Klasy czwarte:
          Julia Zwierzyńska - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Kacper Marciniak - 7 m., dyplom laureata
          Aleksandra Zgrzymska - 9 m., dyplom laureata
          Rafał Ćwintal - 9 m., dylom laureata
          Natalia Zabielska - 12 m., dyplom wyróżnienia
          Kacper Kliś - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Alina Kiedryńska - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Jakub Łaz - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Oliwia Zarzecka - 14 m., dyplom wyróżnienia
          Anna Pawłowska - 14 m., dyplom wyróżnienia


          Klasy piąte:
          Weronika Chmielewska - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Adam Jurkiewicz - 7 m., dyplom laureata
          Jakub Abdelrazek - 7 m., dyplom laureata
          Jakub Barciński - 7 m., dyplom laureata
          Natalia Czaja - 11 m., dyplom wyróżnienia
          Maciej Chmielewski - 11 m., dyplom wyróżnienia
          Jan Gąstał - 11 m., dyplom wyróżnienia
          Anna Prus - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Wiktor Krok - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Sylwia Tkaczyk - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Matylda Rychel - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Piotr Sutkowski - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Daniel Wielechowski - 15 m., dyplom wyróżnienia


          Klasy szóste:
          Gabriela Zalewska - 7 m., dyplom laureata
          Mateusz Łakomiec - 9 m., dyplom laureata
          Maja Pękała - 9 m., dyplom laureata
          Małgorzata Gwiazda - 10 m., dyplom laureata
          Igor Michałek - 11 m., dyplom wyróżnienia
          Mikołaj Więckowski - 11 m., dyplom wyróżnienia
          Ewa Chądrzyńska - 13 m., dyplom wyróżnienia
          Michal Zieliński - 15 m., dyplom wyróżnienia
          Igor Salicki - 15 m., dylom wyróżnienia
          Karol Orzechowski - 15 m., dyplom wyróżnienia
          Jan Orzechowski - 15 m., dyplom wyróżnienia

           

          MATEMATYKA

          "Tropami Pitagorasa":

          I miejsce:
          Małgorzata Gwiazda- kl. VI a
          Mateusz Łakomiec - kl. VI b

          II miejsce 
          Adrian Ciura - kl. VI c

          III miejsce 
          Natalia Szczepanik - kl. VI b

          Wyróżnienie: 
          Paweł Pilarski - kl. V a

          Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY 2014” wyróżnienie otrzymali:

          Maluch - klasa 4:

          WYSZOMIERSKI OSKAR     100,00

          PSZENICYN MICHAŁ           97,50

          SKORULSKI MATEUSZ         95,00

          SKULIMOWSKA OLGA          87,50

          Beniamin – klasa 5:

          PILARSKI PAWEŁ                 118,50

          LESIAK AGATA                   103,75

          ZAWISTOWSKA ZOFIA        100,00

          Beniamin - klasa 6:

          CIURA ADRIAN                   126,25

          GWIAZDA MAŁGORZATA      118,75

          REPIEKA JANINA                115,00

          ŁAKOMIEC MATEUSZ          108,75

           

           

          PRZYRODA

          Szkolny konkurs ekologiczny "Przyjazny środowisku" :
          Zebraliśmy 21324 baterie.
          I miejsce zdobyła klasa 5c (7234)
          II miejsce zdobyła klasa 4b (5477)
          III miejsce zdobyła klasa 5b (2743) 
          klasa 1e (2547)

          I miejsce 
          Karol Wróbel 5c (5876)
          Rafał Ćwintal 4b (4651)
          II miejsce 
          Mateusz Wiśniewski 1e (1843)
          III miejsce 
          Patrycja Bartłomiejczyk 5b(1222) 
          Bartek Górniak 5c (1180)

          Szkolny konkurs "Moda ekologiczna":
          I m klasa 6c 
          II m klasa 4c , 5b , 6a 
          III m klasa 3b , 4d 

          Szkolny konkurs na plakat o tematyce ekologicznej:
          I  miejsce  
          Kiedryńska Alina    kl. IVc
          II  miejsce  
          Chudy Julia         kl. VIa
          III  miejsce  
          Łaz Jakub           kl. IVc

          Szkolny konkurs "Wiersz ekologiczny":
          I  miejsce  Gwiazda Małgorzata    kl. VIa
          II  miejsce  Laskowska Anna        kl. VIa

           

          Ogólnopolski konkurs ekologiczny EKO-PLANETA w kategorii ADEPT dyplomy wyróżnienia otrzymali
          Janek Orzechowski 6c
          Adam Dohojda 6c
          Julia Chudy 6a
          Gabrysia Zalewska 6b


          Dzielnicowy konkurs "Mój region- Ursynów, Warszawa, Mazowsze"  naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

          TOSIA HODUŃ 6C, GABRYSIA ZALEWSKA 6B, MAŁGOSIA GWIAZDA 6A, DANIEL WIELECHOWSKI 5C - Zespół zdobył III miejsce.

          Wyniki uczniów w II edycji Konkursu Astrolabium

          Klasy 4-6

          Adrian Ciura - miejsce: 16, (44 punkty) 

          Gabriela Zalewska - miejsce: 22, (38 punktów)

           

          Ogólnopolski konkurs z przyrody GALILEO:

          Gabriela Zalewska - miejsce 9 - dyplom laureata
          Jan Orzechowski - miejsce 9 - dyplom laureata
          Daniel Wielechowski - miejsce 14 - dyplom wyróżnienia
          Anna Prus- miejsce 15 - dyplom wyróżnienia

           

           INFORMATYKA

          IV DZIELNICOWY KONKURS "Segregować śmieci??? Tak!!! Ale jak??? - prezentacja multimedialna:

          II miejsce - Małgorzata Gwiazda,

          III miejsce - Maja Pękała.

           

           

           PLASTYKA

          VII DZIELNICOWY KONKURS "Segregować śmieci??? Tak!!! Ale jak??? - konkurs na plakat:

          I miejsce - Wojciech Głuszkiewicz,

          II miejsce - Mateusz Sikora,

          III miejsce - Patrycja Bartłomiejczyk,

          III miejsce - Barbara Załęska.

           

           

           

          SEMESTR I

           

          JĘZYK  POLSKI

          Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny - LAUREAT

          • Maria Duczek 6b

           

          Ogólnopolski konkurs języka polskiego "Olimpus" - sesja zimowa:

          klasy piąte - 1106 uczestników:

          • Daniel Wielechowski-13 miejsce
          • Agata Lesiak-21 miejsce
          • Anna Prus-23 miejsce
          • Wiktor Krok-25 miejsce 
          • Karol Wróbel-25 miejsce

           

          klasy szóste - 1027 uczestników:

          • Małgorzata Gwiazda-15 miejsce
          • Gabriel Wyszomierski-20 miejsce
          • Maria Duczek-21 miejsce
          • Natalia Szczepanik-21 miejsce
          • Mateusz Łakomiec-21 miejsce
          • Kacper Rybarczyk-21 miejsce
          • Gabriela Zalewska-25 miejsce
          • Aleksandra Pawelczyk-25 miejsce

           

          Ogólnopolski konkurs języka polskiego "Olimpus" - sesja jesienna:

          klasy piąte

          • Daniel Wielechowski-16 miejsce
          • Karol Wróbel-18 miejsce
          • Kamila Jakubczak-20 miejsce
          • Jan Piszczatowski-20 miejsce
          • Anna Prus-21 miejsce
          • Agata Lesiak-23 miejsce
          • Agnieszka Rymuszka-25 miejsce
          • Karolina Wróbel-25 miejsce

           

          klasy szóste:

          • Małgorzata Gwiazda - 27 miejsce
          • Aleksandra Pawelczyk - 29 miejsce

           

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego "Olimpus" (sesja zimowa) wyniki:
          Klasy czwarte:

          • Kacper Marciniak, Julia Zwierzyńska, Weronika Wiszniewiecka - miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Rafał Ćwintal, Hubert Paszkiewicz - 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Magdalena Dąbrowska - 7 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Nina Kielczyk, Alina Kiedryńska, Magdalena Samczuk, Kaja Krok - 9 miejsce, dyplom laureata.

           

          Klasy piąte:

          • Jan Gąstał - 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Agata Szymańska - 3 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Anna Prus, Bartosz Borawski, Wiktor Krok, Maciej Chmielewski, Agnieszka Rymuszka - 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Agata Lesiak, Kinga Pawlak, Adam Dudkiewicz, Maja Nadzieja - 7 miejsce, dyplom laureata,
          • Jakub Barciński - 9 miejsce, dyplom laureata.


          Klasy szóste:

          • Gabriela Zalewska - 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Mateusz Łakomiec, Natalia Szczepanik - 3 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Maja Pękała - 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Maria Duczek, Karol Orzechowski - 7 miejsce, dyplom laureata,
          • Małgorzata Gwiazda, Ewa Chądrzyńska, Karol Majek, Zuzanna Jędrzejowska - 9 miejsce, dyplom laureata.

           

          Warszawska olimpiada języka angielskiego:

          • Jakub Barciński - finalista
          • Natalia Szczepanik  - finalistka
          • Zalewska  - finalistka

           

          Dzielnicowy konkurs „How British Are You”

          klasy trzecie

          • Wojciech Jaszczyk- finalista
          • Jakub Podhalański- finalista
          • Franciszek Piszczatowski-finalista

          klasy szóste

          • Gabriela Zalewska-finalistka
          • Mateusz Łakomiec-finalista
          • Małgorzata Gwiazda-finalistka

           

          Dzielnicowy konkurs „How About Christmas”

          • Lily Brewin-2b-1 miejsce (solistka)
          • Jan Lenarczyk-2b-wyróżnienie (solista)
          • Wojciech Jaszczyk, Weronika Kowalska, Aleksandra Puszcz, Alicja Odyńska, Wiktoria Obuch-Woszcztyńska, 3 miejsce (zespół 3b)
          • Julia Wiśniewska, Hania Lasota, Milena Nadzieja, Weronika Fiderkiewicz-wyróżnienie (zespół 2c)

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "Olimpus" - sesja jesienna:
           

          klasy czwarte

          •  Aleksandra Zgrzymska - 11 miejsce,
             

          klasy piąte

          • Bartosz Borawski - 4 miejsce,
          • Michał Maliszewski - 6 miejsce, dyplom laureata,
          • Jakub Barciński - 10 miejsce, dyplom laureata,
          • Natalia Czaja - 12 miejsce, dyplom laureata
          • Olga Andrzejewska - 14 miejsce, dyplom laureata,
          • Piotr Sutkowski - 15 miejsce, dyplom laureata.

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego MULTITEST:

          klasy czwarte - 1094 uczestników:

          • Michał Pszenicyn 4C - 6 miejsce, laureat
          • Julia Zwierzyńska 4B - 7 m., laureatka
          • Kacper Marciniak 4D - 9 m., laureat
          • Alina Kiedryńska 4D - 10 m., laureatka
          • Olga Skulimowska - 10 m., laureatka
          • Maja Stachura - 11 m., wyróżnienie
          • Rafał Ćwintal 4B - 13 m., wyróżnienie

           

          Klasy piąte - 1542 uczestników

          • Anna Prus 5C - 14 m., wyróżnienie

           

          Klasy szóste - 1410 uczestników:

          • Igor Michałek 6C - 6 m., laureat
          • Natalia Szczepanik 6B - 9 m., laureatka
          • Mikołaj Więckowski 6B - 12 m., wyróżnienie
          • Alicja Holewa 6A - 14 m., wyróżnienie

           

          MATEMATYKA

          Kuratoryjny Konkurs Matematyczny -FINALISTA:

          • Mateusz Łakomiec 6B;

           

          Dzielnicowy Konkurs „Mistrz tabliczki Mnożenia”-FINALIŚCI

          • Rafał Ćwintal-4b
          • Jakub Łaz-4c
          • Andrzej Kuliński-4b

           

          Dzielnicowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III „Świetny ze mnie matematyk”:

          • Maciej Wijata-3b - finalista

           

          Ogólnopolski „Alfik Matematyczny”

          klasy drugie-7659 uczestników:

          • Michalina Pawelczyk-2d-- (245 miejsce w Polsce) dobry wynik, dyplom uznania
          • Dominik Ciborowski-2d-(421 miejsce w Polsce)
          • Antonina Michalik-2c-(721 miejsce w Polsce)
          • Adam Bujalski-2c-(805 miejsce w Polsce)

          klasy trzecie-11492 uczestników

          • Hubert Pawiński-3e-(950 miejsce w Polsce)
          • Michał Domurat-3b-(1087 miejsce w Polsce)
          • Maciej Gomulski-3c-(1225 miejsce w Polsce)

           

          Konkurs Tropami Pitagorasa - do drugiego etapu przeszli:

          • Łaz Jakub 4c,
          • Kuliński Andrzej 4b,
          • Pilarski Paweł5a,
          • Zawistowska Zofia 5c,
          • Gwiazda Małgorzata 6a,
          • Szczepanik Natalia 6b,
          • Mizerski Jakub 6b,
          • Łakomiec Mateusz 6b,
          • Ciura Adrian 6c,
          • Dohojda Adam 6c,
          • Michałek Igor 6c.

           

          HISTORIA

          Ogólnopolski konkurs historyczny  MULTITEST:

          • Małgorzata Kocięba-4d – tytuł laureata

           

          Ogólnopolski Konkurs Historyczny KLIO -Polskie Symbole Narodowe:

          • Maja Pękała-6a-15 miejsce
          • Zuzanna Jędrzejowska-6a-najlepsza praca plastyczna w szkole, dyplom laureata
          • Agnieszka Rymuszka-5a-najlepsza praca fotograficzna w szkole, dyplom laureata

           

          Ogólnopolski konkurs historyczny "Olimpus" - sesja zimowa:

          klasy piąte -672 uczestników

          • Daniel Wielechowski-23 miejsce

           

          klasy szóste -761 uczestników

          • Aleksandra Pawelczyk-25 miejsce

           

          Międzyszkolny Konkurs programu Nauka przez zabawę – „Był sobie człowiek”:

          • Anna Prus-5c - finalistka

           

          PRZYRODA

          Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy „Mój Region-Ursynów, Warszawa, Mazowsze”

          FINALIŚCI:

          • Antonina Hoduń-6c
          • Małgorzata Gwiazda-6a
          • Daniel Wielechowski-5c
          • Gabriela Zalewska-6b

           

          Mazowiecki Konkurs Edukacyjny na Krzyżówkę Przyrodniczą

          FINALIŚCI

          • Dominika Kryk
          • Patrycja Bartłomiejczyk
          • Julia Maciąg
          • Elżbieta Bartmańska
          • Kinga Pawlak
          • Natalia Matuszewska
          • Malwina Matkowska
          • Ania Konieczna
          • Angelika Stasiuk
          • Bartosz Zawadka
          • Małgorzata gwiazda
          • Maja Pękała

           

          Międzyszkolny Konkurs programu Nauka przez zabawę – „Było sobie życie”

          • Małgorzata Gwiazda-6a-finalistka

           

          Szkolny Konkurs „Przyjazny środowisku”

          • Rafał Ćwintal-4b-1 miejsce
          • Bartosz Górniak-5c-2 miejsce
          • Julia Szopa-4c-3 miejsce

           

          RELIGIA

          Dzielnicowy Konkurs „Mój Patron-Moje Imię”-FINALIŚCI

          • Bruno Dmitruk-3a
          • Mikołaj Michałek-3a
          • Bartosz Żelazko-3a

           

          Dzielnicowy Konkurs „Życie i twórczość Jana Pawła II”-FINALIŚCI

          klasy I-III

          • Natalia Gajos-1b
          • Marcin Maliszewski
          • Aniela Baj-3e

          klasy IV-VI

          • Michał Sobieraj-5d
          • Natalia Czaja-5d
          • Anna Prus-5c

           

          XVIII Dzielnicowy konkurs Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe

          • Monika Płachta-1c - wyróżnienie

           

          XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "USŁYSZ PANIE MOJE SŁOWA":

          Finalistki:

          • Aleksandra Gierz kl. 5d,
          • Hanna Wilk kl. 6b.

           

           

          MUZYKA

          Dzielnicowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patritycznej:

          I - miejsce w kategorii solistów:

          • Tosia Michalik kl. 2c,

           

          I - miejsce w kategorii zespołów - Koło muzyczne SP 319

          • Gabrysia Kolasińska, Gabrysia Kulińska, Kasia Kopniak, Ala Zawistowska, Gabrysia Kulińska, Hania Lasota, Milena Nadzieja, Nikola Samoraj, Milena Kordulewska, Krystian Chudy, Wojciech Mędrzycki, Jan Guz, Tosia Michalik.

           

           PLASTYKA

          Warszawski Konkurs „Z warzywami żyję w zgodzie, jem je na co dzień”-FINALISTKI

          • Klaudia Kostyra 1c
          • Paulina Pietrzak-2a
          • Ola Regulska-3d

           

          Międzyświetlicowy Konkurs „Żyję zdrowo i bezpiecznie”-FINALIŚCI

          • Olga Nakonieczna-3e
          • Aniela Baj-3e
          • Wiktoria Chmiela-1a
          • Szymon Kosicki-1d
          • Ewa Mikiewicz-2d

           

          Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Bohaterowie Jana Brzechwy”

          • Izabela Rutkowska-3e – III miejsce

           

          Dzielnicowy Konkurs Plastyczny pt. " Tony Halik wśród Indian":

          • I - miejsce Julia Wiśniewska kl. 2c,
          • I - miejsce Oliwia Latak kl. 3a,
          • II - miejsce Gabriela Duczek kl. 0b,
          • III - miejsce Adam Chądrzyński kl. 0b.

           

          Dzielnicowy konkurs Plastyczny"Projekt okladki do ulubionej baśni J. Ch. Andersena":

          • II - miejsce Natalia Kosińska kl. 3e
          • Maria Markiewicz-1e, wyróżnienie

           

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Warszawska Olimpiada Mlodzieży:

          III miejsce - koszykówka dziewcząt: Nastka Regulska,Kinga Kurmanowska,Tola Olczak, Alicja Zakowicz,Magda Wawrowska, Agata Mazurkiewicz, Julia Kucharska, Agata Lesiak, Barbara Zając.

          III miejsce - unihokej chłopców: Jakub Mizerski,Daniel Wielechowski,Michał Mielnicki, Franek Gniazdowski, Michał Gozzdek, Maciej Bogucki, Maciej Topolski, Igor Salicki, Jakub Pytel, Kamil Dawnorowicz.

          Biegi przełajowe - sztafeta:

          • IV miejsce - chłopcy,
          • V miejsce - dziewczęta.

          Biegi przełajowe indywidualne:

          • I miejsce na Ursynowie, VI - miejsce w Warszawie - Nastazja Regulska,
          • IX  miejsce  na Ursynowie, XL- miejsce w Warszawie -   Bartosz Górniak,
          • XI  miejsce  na Ursynowie, XXX - miejsce w Warszawie - MajaŚwiętochowska.

           

          XVI Bieg PASSY

          • V - miejsce na Ursynowie SP 319.

           

          Grand Prix Warszawy i Mazowsza w pływaniu rocznik 2003

          • Gąstał Jan 2 miejsce w wyścigach: 100 motylkowym, 50 motylkowym, 100 zmiennym;
          • 3 miejsce w wyścigu 200 dowolnym

           

          BIELAŃSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA NAJMŁODSZYCH

          • Włodarczyk Wiktoria 2 miejsce w wyścigu 50m stylem klasycznym

           

          OGÓLNOPOLSKIE  ZAWODY OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA:

          Rocznik 2005

          • Wiktoria Włodarczyk 4 miejsce 50 klasycznym
          • Gąstał Jakub 3 miejsce 50 klasycznym 4 miejsce 50 grzbietowym.

           

          Rocznik 2003

          • Gąstał Jan 2 miejsce 100 dowolnym 2 miejsce 100 zmiennym

           

          Rocznik 2002

          • Lesiak Agata 1 miejsce 100 zmiennym
          • Kucharska Julia 5 miejsce 100 motylkowym
          • Ruciński Jacek 6 miejsce 100 grzbietowym

           

          GRAND PRIX WARSZAWY I MAZOWSZA III RUNDA:

          Rocznik 2003

          • Gąstał Jan 1 miejsce 50 dowolnym;1 miejsce 100 motylkowym; 2 miejsce 50 motylkowym; 2 miejsce 200 dowolnym.

           

          Rocznik 2002

          • Lesiak Agata 6miejsce 200 grzbietowym; 1 miejsce 100 zmiennym;  5 miejsce 50 motylkowym; 4 miejsce 200 dowolnym,
          • Kucharska Julia 2 miejsce 100 motylkowym 3 miejsce 50 motylkowym,
          • Świętochowska Maja 6 miejsce 200 klasycznym,
          • Ruciński Jacek 6 miejsce 200 grzbietowym,
          • Sobieraj Michał 4 miejsce 100 grzbietowym 
           
           

          Grand Prix Warszawy i Mazowsza rocznika 2003 w pływaniu:

          • 1 miejsce - Jan Gąstał - 50 motylkowym;
          • 2 miejsce - Jan Gąstał -50 klasycznym

           

          SAMORZĄD SZKOLNY - KONKURSY SZKOLNE

          Szkolny Konkurs „Mundurkowa Klasa”

          klasy I-III

          • Klasa 3a – I miejsce
          • Klasa 3b – II miejsce
          • Klasa 2c – III miejsce

          klasy IV-VI

          • Klasa 4b – I miejsce
          • Klasa 4a – II miejsce
          • Klasa 5a – III miejsce

           

          Szkolny Konkurs „Mam Talent”-LAUREACI

          • Karol Wróbel-5c (gra na skrzypcach)
          • Nastazja Regulska-6c (taniec)
          • Maria Duczek-6b (śpiew)

           

          Szkolny Konkurs „Góra Grosza”

          klasy I-III

          • klasa 3a-I miejsce

           

          klasy IV-VI

          • klasa 6c-I miejsce

           

          Szkolny Konkurs  „Od Uczniaka do Bystrzaka” - szkolna drużyna „ODYSEJA UMYSŁU”

          • Aniela Baj -3e
          • Gabriela Krawiec-4b
          • Julia Zwierzyńska-4b
          • Weronika Wiszniewiecka-4b
          • Jakub Barciński 5c
          • Franek Malewski-5c
          • Michał Maliszewski-5c

           

          Szkolny Konkurs „Najaktywniejszy Czytelnik”

          • Justyna Zwierzchowska-3c
          • Krystian Chudy-2c
          • Zosia Zawistowska-5c
          • Agnieszka Mizerska-4b

           

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ilustracja do książki Marii Kann pt. „Malwinka”

          • Marysia Markiewicz-kl. 1e – wyróżnienie

           

          Uczniowie, których prace zostały wybrane do publikacji książeczek „Malwinka” z okazji 30-lecia szkoły:

          Julia Szymczak-1a, Aleksandra Szlachciak 1a, Krzysztof Lasocki 1a, Wiktoria Chmiela 1a, Natalia Gajos 1b, Maja Książek 1c, Aleksander Paszyński 1c, Weronika Korczyńska 1d, Róża Rafał 1d, Mateusz Niewiński 1d, Alicja Zawistowska 1d, Mikołaj Kucharek 1d, Zofia Wierzbowska1d, Helena Lange 1d, Julia Szymaniuk 1e, Helena Kowalewska 1e.

           

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 319 im. M. Kann
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • sekretariat czynny: ul. ZWM godz. 8:00 - 16:00 tel. (22) 643 45 14 fax. (22) 643 45 16 sekretariat Wokalna godz. 8:00-16:00 kom. +48 515 185 768 22 370 23 21 Świetlica (22) 643-45-14 w. 110 Pedagog szkolny (22) 643-45-14 w. 108 Psycholog (22) 370-23-21 Pielęgniarka (22) 643-45-14 w. 109
      • ul. Związku Walki Młodych 10 02 - 786 Warszawa ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa 02-786 Warszawa Poland
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • lucyna.seweryn-szczeblewska@sp319.pl
    • Logowanie