• 2014/2015

        • SEMESTR II

          JĘZYK  POLSKI

          WARSZAWSKA SYRENKA, eliminacje ursynowskie:

          • Daniel Wielechowski kl. 6c nagroda;
          • Karol Wróbel 6c wyróżnienie.

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego Olimpus - sesja wiosenna:

          Klasy czwarte

          • Julia Romac - 11 m., dyplom laureata
          • Karolina Ryba - 15 m., dyplom laureata
          • Maja Grzeszczak - 15 m., dyplom laureata

           

          Klasy piąte

          • Michał Pszenicyn - 3 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Magdalena Dąbrowska - 89 m., dyplom laureata
          • Jakub Łaz - 9 m., dyplom laureata
          • Alina Kiedryńska - 10 m., dyplom laureata
          • Kacper Marciniak - 10 m., dyplom laureata
          • Maja Stachura - 10 m., dyplom laureata
          • Zuzanna Olendzka - 11 m., dyplom laureata
          • Hubert Paszkiewicz - 11 m., dyplom laureata
          • Julia Zwierzyńska - 12 m., dyplom laureata
          • Aleksandra Nawrocka - 13 m., dyplom laureata
          • Weronika Wiszniewiecka - 14 m., dyplom laureata

           

          Klasy szóste

          • Jan Piszczatowski - 11 m., dyplom laureata
          • Agata Lesiak - 12 m., dyplom laureata
          • Wiktor krok - 12 m., dyplom laureata
          • Adam Dudkiewicz - 12 m., dyplom laureata
          • Michał Maliszewski - 14 m., dyplom laureata
          • Maja Nadzieja - 14 m., dyplom laureata
          • Kamila Jakubczak - 15 m., dyplom laureata

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Galileo Centrum Edukacji Szkolnej:
          klasy czwarte

          • Julia Romac - 3 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Magdalena Chrobot - 11 m. wyróżnienie

          Klasy piąte

          • Kacper Marciniak - 1 m., grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Weronika Wiszniewiecka - 1 m., grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Julia Zwierzyńska - 7 m., dyplom laureata,
          • Aleksandra Nawrocka - 7 m., dyplom laureata,
          • Magdalena Dąbrowska - 7 m., dyplom laureata,
          • Natalia Zabielska - 7 m., dyplom laureata,
          • Małgorzata Zwierzchowska - 7 m., dyplom laureata,
          • Wiktoria Szczepanik - 7 m., dyplom laureata,
          • Zuzanna Olendzka - 9 m., dyplom laureata,
          • Dominika Wicińska - 9 m., dyplom laureata,
          • Rafał Ćwintal - 9 m., dyplom laureata,
          • Kaja Krok - 9 m., dyplom laureata
          • Alina Kiedryńska - 11 m., wyróżnienie
          • Jakub Łaz - 13 m., wyróżnienie
          • Julia Szopa - 13 m., wyróżnienie
          • Maciej Ząbik - 13 m., wyróżnienie
          • Maciej Olendzki - 13 m., wyróżnienie
          • Magdalena Samczuk - 13 m., wyróżnienie
          • Oliwia Zarzecka - 15 m., wyróżnienie
          • Magdalena Turowska - 15 m., wyróżnienie
          • Andrzej Kuliński - 15 m., wyróżnienie

          Klasy szóste

          • Agata Lesiak - 9 m., dyplom laureata
          • Michał Maliszewska - 10 m., dyplom laureata
          • Barbara Zając - 11 m., wyróżnienie
          • Wiktor Krok - 11 m., wyróżnienie
          • Zofia Dzik - 11 m., wyróżnienie
          • Anna Prus - 11 m., wyróżnienie
          • Jakub Abdelrazek - 13 m., wyróżnienie
          • Jan Piszczatowski - 14 m., wyróżnienie
          • Olga Andrzejewska - 15 m., wyróżnienie
          • Natalia Czaja - 15 m., wyróżnienie
          • Piotr Sutkowski - 15 m., wyróżnienie
          • Matylda Rychel - 15 m., wyróżnienie
          • Bartosz Borawski - 15 m., wyróżnienie

           

          Międzyszkolny konkurs recytatorski  poezji angielskiej The March Hare: 

          • Ania Prus kl. 6C - II miejsce
          • Julia Zwierzyńska kl. 5B - III miejsce
          • Wiktoria Smoleńska kl. 5C - III miejsce.

           

           

           

          SEMESTR I

           EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          Jesienna sesja Olimpuska z języka angielskiego klas 2-3, wyniki:

          Klasy 2 
          Maja Sikora - 9 miejsce 
          Andrzej Studziński - Samborski - 9 miejsce
          Julia Szymaniuk- 15 miejsce 
          Klara Lewandowska - 15 miejsce 
          Marta Araszkiewicz - 15 miejsce 

          Klasy 3 
          Weronika Fiederkiewicz - 7 miejsce 
          Lily Brewin - 11 miejsce 
          Antonina Michalik - 14 miejsce 
          Michał Barciński - 15 miejsce

           

          Dzielnicowy Konkurs „How about Christmas”:

          Kategoria soliści:

          Lily Brewin 3b -  III miejsce

          Helena Rucińska 3d  – wyróżnienie

          Aleksandra Szlachciak 2a – wyróżnienie

          Kategoria zespoły:

          Antonina Michalik, Julia Wiśniewska, Weronika Fiderkiewicz, Hanna Lasota, Milena Nadzieja 3c – I miejsce

          Klara Lewandowska, Martyna Piątkiewicz, Julia Hendel, Zofia Hendel 2b - wyróżnienie

           

          V Dzielnicowy Konkurs Origami „Baśnie J.Ch. Andersena Ukryte w kołach”:

          klasy II

          Aleksandra Szlachciak – I miejsce

          klasy III

          Helena Rucińska – I miejsce

          Zofia Stułka  - II miejsce

           

          Dzielnicowy Konkurs „Świat przyrody jesienią”:

          - Hanna Kamińska klasa 3 a - I miejsce w kategorii klas III, 
          - Lily Brewin klasa 3 b - wyróżnienie w kategorii klas III 
          - Hanna Drozdowska klasa 2 e - wyróżnienie w kategorii klas II.

           

          Dzielnicowy Konkurs „Bohaterowie Jana Brzechwy”:

          Oliwia Klimowicz 2a - laureat
          Alicja Zawistowska 1e – laureat

           

          Dzielnicowy Konkurs „Jesienny pejzaż w kołach origami”:

          Lena Podlecka  - I miejsce w kategorii klas I

          Alicja Zgrzymska - I miejsce w kategorii klas I

          Borys Obuch-Woszczatyński – I miejsce w kategorii klas II

          Aneta Witt – I miejsce w kategorii klas III.

           

          Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Przyjaźń, radość, szczęście”:

          Róża Ciesielska - wyróżnienie.

           

           

          MATEMATYKA

          Ogólnopolska Olimpiada matematyki  OLIMPUS-sesja jesienna:

          Maciej Wijata-4B – 14 miejsce – LAUREAT

          Dyplomy uznania:

          klasy czwarte:

          miejsce

          uczeń

          17

          Julia Romac

          21

          Karolina Ryba

          23

          Olaf Paszkiewicz

          26

          Michał Faron-Krysztofowicz

          27

          Oskar Połoński

          31

          Michał Domurat

          32

          Kamila Paruszewska

          32

          Marta Wiśniewska

          33

          Oliwia Latak

          34

          Wiktoria Obuch-Woszczatyńska

          34

          Stanisław Dunaszewski

          34

          Mateusz Dasiewicz

          34

          Tymoteusz Michalski

          36

          Kaja Błaszkiewicz

          37

          Jakub Gąstał

          38

          Maja Grzeszczak

          38

          Wojciech Maurin

          39

          Aleksandra Nakonieczna

          41

          Michał Szwan

          43

          Natalia Grudek

          45

          Marcin Maliszewski

           
          Klasy piąte:

          22

          Rafał Ćwintal

          23

          Hubert Paszkiewicz

          24

          Oskar Wyszomierski

          29

          Jakub Łaz

          30

          Szymon Zastocki

          31

          Małgorzata Kocięba

          31

          Kacper Marciniak

          35

          Karolina Korzeniowska

          37

          Olga Skulimowska

          39

          Weronika Wiszniewiecka

          40

          Oliwia Zarzecka

          40

          Kacper Kliś

          45

          Jan Potrzeszcz

          47

          Maciej Ząbik

          54

          Bartosz Kusiak

          57

          Wiktoria Szczepanik

          70

          Nina Kielczyk

           

          klasy szóste:

          17

          Paweł Pilarski

          26

          Michał Maliszewski

          28

          Jakub Barciński

          28

          Zofia Zawistowska

          31

          Wiktor Krok

          31

          Karol Wróbel

          39

          Michał Sienkiewicz

          39

          Piotr Sutkowski

          41

          Anna Prus

          44

          Bartosz Górniak

          44

          Mateusz Sikora

          49

          Natalia Matuszewska

          49

          Karolina Wróbel

          50

          Jacek Ruciński

          51

          Aleksandra Szyplińska

          53

          Dominik Kosiorowski

          56

          Nina Renkiewicz

          59

          Anna Konieczna

           

          Dzielnicowy Konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

          Maciej Wijata - wyróżnienie

           

          JĘZYK  POLSKI

          Ogólnopolski Test Ortograficzny:

          • Agnieszka Mizerska kl. 5b – 11 miejsce – Dyplom Eksperta Ortografii;

          Dyplomy uznania:

          Miejsce

          Imię i nazwisko

          17

          Anna Prus

          18

          Michał Maliszewski

          21

          Sylwia Tkaczyk

          21

          Olga Andrzejewska

          22

          Julia Zwierzyńska

          22

          Bronisława Dąbek

          23

          Aleksandra Suplicka

          23

          Jan Piszczatowski

          24

          Aleksandra Szyplińska

          24

          Jakub Barciński

          25

          Agata Szymańska

          26

          Amelia Kmiecik

          26

          Kamila Jakubczak

          27

          Zuzanna Stecko

          27

          Kacper Marciniak

          27

          Aleksandra Gierz

          28

          Natalia Czaja

          29

          Agata Lesiak

          30

          Olaf Paszkiewicz

          30

          Barbara Matulka

          30

          Kalina Owsińska

          31

          Dominika Kryk

          31

          Julia szopa

          32

          Hubert Paszkiewicz

          33

          Weronika Wiszniewiecka

          35

          Maja Grzeszczak

          35

          Daniel Wielechowski

          36

          Michał Faron Krysztofowicz

          36

          Agnieszka Rymuszka

          37

          Kaja Krok

          37

          Jacek Ruciński

          38

          Maciej Ząbik

          38

          Maria Wierzbowska

          40

          Olivia Mojzess

          40

          Wiktoria Szczepanik

          40

          Krzysztof Malawko

          41

          Kamil Owsik

          41

          Natalia Grudek

          41

          Magdalena Kosyl

          45

          Anna Pawłowska

           

          Ogólnopolski konkurs języka polskiego  MULTITEST:

          klasy czwarte :

          Dyplomy uznania

          miejsce

          uczeń

          31

          Maja Grzeszczak

          36

          Martyna Bramson

          37

          Wiktor Lenarcik

           

          klasy piąte:

          miejsce

          uczeń

          20

          Małgorzata Kocięba

          22

          Kacper Marciniak

          26

          Dominika Wicińska

          36

          Kacper Kliś

          39

          Wiktoria Szczepanik

           

          klasy szóste:

          miejsce

          uczeń

          18

          Olga Andrzejewska

          19

          Agnieszka Rymuszka

          24

          Karolina Wróbel

           

          Ogólnopolska Olimpiada języka polskiego  OLIMPUS-sesja jesienna:

          klasy czwarte:

          Dyplomy uznania

          miejsce

          uczeń

          42

          Jakub Strużyk

           

          klasy piąte:

          miejsce

          uczeń

          19

          Karolina Korzeniowska

          19

          Zuzanna Olendzka

          35

          Jakub Łaz

          37

          Julia Szopa

          39

          Kacper Klis

          39

          Wiktoria Szczepanik

          42

          Emilia Tarczyńska

          43

          Nina Kielczyk

          43

          Julia Zyśk

           

          klasy szóste:

          Karol Wróbel kl. 6c – 12 miejsce – DYPLOM LAUREATA;

          Dyplom uznania:

          miejsce

          uczeń

          17

          Agnieszka Rymuszka

          19

          Jan Piszczatowski

          19

          Wiktor Krok

          21

          Daniel Wielechowski

          22

          Anna Prus

          22

          Agata Lesiak

          23

          Zofia dzik

          25

          Kamila Jakubczak

          27

          Olga Andrzejewska

          29

          Michał Maliszewski

          30

          Jacek Ruciński

          31

          Jakub Barciński

          35

          Franciszek Gniazdowski

          36

          Natalia Czaja

          37

          Michał Mielnicki

          38

          Maksymilian Sadkowski

          38

          Karolina Wróbel

          40

          Dominik Kosiorowski

          40

          Cezary Lasota

           

          HISTORIA

          Dzielnicowy Konkurs Wiedzy „Chcę być dobrym obywatelem”

          Adam Bujalski, Krzysztof Drozd – II miejsce

           

          Ogólnopolska Olimpiada historii  OLIMPUS-sesja jesienna:

          klasy piąte:

          Dyplomy uznania

          miejsce

          uczeń

          23

          Kacper Marciniak

          29

          Olga Skulimowska

          33

          Małgorzata Kocięba

          36

          Weronika Wiszniewiecka

          37

          Kacper Kliś

           

          klasy szóste:

          miejsce

          uczeń

          24

          Daniel Wielechowski

          36

          Olga Andrzejewska

          38

          Kamila Jakubczak

          39

          Dominik Kosiorowski

          42

          Zofia Zawistowska

          43

          Anna Prus

          48

          Maksymilian Sadkowski

          50

          Mateusz Sikora

          53

          Sonia Malewska

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          W Ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego "Olimus" - sesja zimowa uczniowie klas 4-6:

          Klasy czwarte
          Barbara Matulka - 7 m., dyplom laureata
          Julia Romac - 9 m., dyplom laureata
          Łukasz Lipski - 9 m., dyplom laureata

          Klasy piąte
          Michał Pszenicyn - 3 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Kacper Marciniak - 7 m., dyplom laureata
          Hubert Paszkiewicz = 7 m., dyplom laureata
          Mateusz Skorulski - 7 m., dyplom laureata
          Julia Zwierzyńska - 7 m., dyplom laureata
          Maja Stachura - 9 m., dyplom laureata
          Nina Kielczyk - 9 m., dyplom laureata
          Magdalena Dąbrowska - 9 m., dyplom laureata
          Aleksandra Zgrzymska - 9 m., dyplom laureata
          Zuzanna Olendzka - 9 m., dyplom laureata

          Klasy szóste
          Agata Lesiak - 5 m., dyplom laureata nagroda książkowa
          Wiktor Krok - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Jan Piszczatowski - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Jakub Barciński - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Kamila Jakubczak - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Adam Jurkiewicz - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Michał Maliszewski - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Adam Dudkiewicz - 6 m., dyplom laureata
          Kinga Pawlak - 9 m., dyplom laureata
          Bartosz Jaźwiński - 9 m., dyplom laureata
          Natalia Czaja - 10 m., dyplom laureata

           

          Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego Olimpus - sesja jesienna dla klas 4-6:

          Klasy czwarte
          Julia Romac - 12 m., dyplom laureata
          Karolina Ryba - 12 m., dyplom laureata

          Klasy piąte
          Michał Pszenicyn - 6 m., dyplom laureata
          Magdalena Dąbrowska - 6 m., dyplom laureata
          Julia Zwierzyńska - 7 m., dyplom laureata
          Mateusz Skorulski - 8 m., dyplom laureata
          Jakub Łaz - 10 m., dyplom laureata
          Alina Kiedryńska - 12 m., dyplom laureata
          Weronika Wiszniewiecka - 13 m., dyplom laureata
          Nina Kielczyk - 13 m., dyplom laureata
          Aleksandra Zgrzymska - 14 m., dyplom laureata
          Kaja Krok - 15 m., dyplom laureata
          Wiktoria Szczepanik - 15 m., dyplom laureata
          Kacper Marciniak - 15 m., dyplom laureata

          Klasy szóste
          Michał Maliszewski - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          Bartosz Borawski - 8 m., dyplom laureata
          Adam Jurkiewicz - 10 m., dyplom laureata
          Jan Gąstał - 11 m., dyplom laureata
          Wiktor Krok - 11 m., dyplom laureata
          Barbara Zając - 14 m., dyplom laureata

          W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Multitest uczniowie klas 4-6 osiągnęli następujące wyniki:

          • Jakub Podhalański - 9 miejsce - dyplom laureata
          • Karolina Ryba - 15 m. - dyplom wyróżnienia
          • Kacper Marciniak - 7 m. - dyplom laureata
          • Maja Stachura - 14 m. - dyplom wyróżnienia
          • Zuzanna Olendzka - 14 m.-  dyplom wyróżnienia
          • Weronika Wiszniewiecka - 15 m. - dyplom wyróżnienia
          • Hubert Paszkiewicz - 15 m. - dyplom wyróżnienia
          • Olga Andrzejewska - 13 m. - dyplom wyróżnienia
          • Michał Maliszewski - 15 m. - dyplom wyróżnienia

           

          PRZYRODA

          Szkolny Konkurs „Przyjazny Środowisku”:

          Zebrano 200 kg baterii

          Wyróżnienie od Urzędu Marszałkowskiego

           

          Międzyszkolny Konkurs „Ursynowska Ekoliga”:

          indywidualnie:

          Julia Szymczak 2a -  I miejsce

          Róża Ciesielska 3b – II miejsce

          Mateusz Dasiewicz 4b – III miejsce

          Jan Krajewski 2e – IV miejsce

          Zespołowo:

          Kl. 1d – I miejsce

          Kl. 2e – II miejsce

          Kl. 2a – III miejsce

           

          RELIGIA

          Dzielnicowy Konkurs - Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe 2014:

          Helena Mazurkiewicz 1d-wyróżnienie

          Anna Sienkiewicz 4c – wyróżnienie

          Zofia Wierzbowska 2d – dyplom uznania

           

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          W dniach 28-29.11.2014r. na pływalni Warszawianka - Wodny Park odbyły się „Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy” w pływaniu. Na tej elitarnej imprezie nie zabrakło również zawodników naszej szkoły, którzy zajmowali wysokie lokaty :

          1. Gąstał Jan – I miejsce  100m. stylem dowolnym, II miejsce  100m. stylem grzbietowym
          2. Jędrys Igor – III miejsce  100m. stylem klasycznym, VI miejsce  400m. stylem dowolnym
          3. Abd EL Razek Jakub – VI miejsce  100m. stylem grzbietowym, X miejsce  100m. stylem dowolnym

           

          Uprzejmie informujemy, że na powyższych zawodach reprezentant naszej szkoły Jan Gąstał miał przyjemność odebrać  z rąk prezesa Polskiego Związku Pływackiego  p. Jerzego Kowalskiego statuetkę za  drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski dzieci  11-letnich w 2014 roku.

          Serdecznie gratulujemy sukcesów uczniom naszej szkoły i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

           

           

          W dniu 24.11.2014r na pływalni przy ul. Hirszfelda 11 odbył się dwumecz pływacki pomiedzy sąsiadującymi ze sobą szkołami SP 319 i SP 322. W zawodach uczestniczyły dzieci ze wszystkich klas sprotowych o profilu - pływanie. Nasi uczniowie nie zawiedli nawiązując równorzędną rywalizację zdobywając tym samym 40 medali.

          Klasy 1

          • Działak Zofia - 3 miejsce;

          Klasy 2

          • Rafał Róża - I miejsce;
          • Korczyńska Weronika - III miejsce;
          • Romer Stanisław - I miejsce.

          Klasy 3

          • Gruszczyńska Aleksandra - I i III miejsce;
          • Rucińska Helena - III miejsce;
          • Korzeniowski Filip - II miejsce.

          Klasy 4

          • Andrzejczyk Marcelina - 2x I miejsce;
          • Regulska Aleksandra - 2x III miejsce;
          • Klimek Maja - I miejsce;
          • Gąstał Jakub -  2x I miejsce.

          Klasy 5

          • Korzeniowska Karolina - 2x III miejsce;
          • Potrzeszcz Jan - III miejsce.

          Klasy 6

          • Lesiak Agata - 2x I miejsce;
          • Gierz Aleksandra - I i II miejsce;
          • Zając Barbara - 2x II miejsce;
          • Świętochowska Maja-  I i II miejsce;
          • Krawczyk Amelia- II miejsce;
          • Iżak Daria - III miejsce;
          • Gąstał Jan - 2x I miejsce;
          • Abd El Razek Jakub - II i III miejsce;
          • Jędrys Igor - I i II miejsce;
          • Przybyłkowicz Jan - II miejsce;
          • Sutkowski Piotr - III miejsce;
          • Sienkiewicz Michał - III miejsce;
          • Ruciński Jacek - I miejsce;
          • Krok Wiktor - III miejsce;
          • Kędzierski Jan - III miejsce.

           

          Rezultaty wszystkich zawodników w poszczególnych konkurencjach dostępne poniżej:

          wyniki_1-3.xls

          wyniki_klasy_4-6.xls

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 319 im. M. Kann
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • sekretariat czynny: ul. ZWM godz. 8:00 - 16:00 tel. (22) 643 45 14 fax. (22) 643 45 16 sekretariat Wokalna godz. 8:00-16:00 kom. +48 515 185 768 22 370 23 21 Świetlica (22) 643-45-14 w. 110 Pedagog szkolny (22) 643-45-14 w. 108 Psycholog (22) 370-23-21 Pielęgniarka (22) 643-45-14 w. 109
      • ul. Związku Walki Młodych 10 02 - 786 Warszawa ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa 02-786 Warszawa Poland
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • lucyna.seweryn-szczeblewska@sp319.pl
    • Logowanie