• 2018/2019

        • SEMESTR II

           

           

           Edukacja wczesnoszkolna

          Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

          • 5 miejsce - Marceli Krokosz 1a, 
          • 9 miejsce - Dominik Findeisen 2a,
          • 20 miejsce - Jan Sałkowski 3b, 
          • 21 miejsce - Małgorzata Podlewska 3d,
          • 26 miejsce - Joanna Prus 3d,
          • Franciszek Gawryś 1d,
          • 27 miejsce - Anna Ciborowska 3d,
          • Grzegorz Ołowski 1d, 
          • 29 miejsce - Antoni Biesiada 3a,
          • 31 miejsce - Aleksandra Tracka 1a, 
          • 32 miejsce - Sonia Stryjek 1d,
          • 34 miejsce - Zuzanna Zalewska 1b,
          • 35 miejsce - Krzysztof Narkiewicz-Chosse 1b,
          • Adam Burzymowski 1c,
          • Anna Kowalska 1c,
          • 36 miejsce - Natalia Dąbrowska 1b,
          • Gustaw Wrzoskowicz 1d, 
          • Wiktor Róg 1d, 
          • 37 miejsce - Hanna Sadecka 1d,
          • Franciszek Krul 1d, 
          • 38 miejsce - Zofia Sobczyk 1d,
          • 39 miejsce - Mikołaj Walczuk 1b, 
          • 40 miejsce - Julia Krajewska 1d,
          • Lena Antoniewicz 1d,
          • 43 miejsce - Karolina Bąk 1a. 

           

          Wyniki XII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR:

          kl. I-III:

          • III miejsce Dominik Findeisen (56,25/75 pkt.),

           

          • Mikołaj Brasse (35,0/75 pkt.)
          • Julian Wasilewski (26,25/75 pkt.)

           

           

               HISTORIA

          Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z historii OLIMPUS sesja zimowa 2019

          Klasy 4

          • Zofia Strachota 46 pkt. miejsce 15, Dyplom uznania

          Klasy 5

          • Lena Nowicka 41pkt. miejsce 20, Dyplom uznania

          Klasy 6

          • Marta Araszkiewicz 32 pkt. miejsce 29, Dyplom uznania
          • Sebastian Skoczek 31 pkt. miejsce 30, Dyplom uznania
          • Tomasz Nocznicki 24 pkt. miejsce 37, Dyplom uznania
          • Klara Lewandowska 22 pkt. miejsce 39, Dyplom uznania
          • Kinga Bela 20 pkt. miejsce 41, Dyplom uznania

          Klasy 7

          • Justyna Wąsińska 22 pkt. miejsce 39, Dyplom uznania
          • Michalina Pawelczyk 17 pkt. miejsce 44, Dyplom uznania

           

           

          JĘZYK  POLSKI

          Ogólnopolski konkurs PANDA z języka polskiego: 

          • Antonina Ołowska,
          • Michał Faron.

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus - sesja wiosenna:

          Klasy piąte

          • Igor Marciniak - 13 miejsce - dyplom laureata


          Klasy szóste

          • Maja Sikora - 9 m. - dyplom laureata
          • Marta Araszkiewicz - 10 m. - dyplom laureata
          • Natalia Sutkowska - 14 m., dyplom laureata
          • Jagoda Wijata - 15 m., - dyplom laureata
          • Julia Szymaniuk - 15 m., - dyplom laureata


          Klasy ósme

          • Barta Matulka - 10 m., dyplom laureata
          • Michał Faron - 11 m., dyplom laureata
          • Maja Grzeszczak - 11 m., dyplom laureata
          • Karolina Ryba - 12 m., dyplom laureata
          • Maciej Wijata - 13 m., dyplom laureata
          • Kuba Podhalański - 13 m., dyplom laureata
          • Kamila Paruszewska - 15 m., dyplom laureata
          • Marta Anna Wiśniewska - 15 m., dyplom laureata

           

          GEOGRAFIA

          Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z geografii OLIMPUS sesja zimowa 2019:
          Dyplomy uznania otrzymali:
          kl. 5

          • Lena Nowicka – 22 miejsce

          kl. 7

          • Dominik Ciborowski – 13 miejsce
          • Dalia Bielińska - 17 miejsce
          • Michalina Pawelczyk - 17 miejsce
          • Róża Ciesielska - 27 miejsce
          • Kacper Lenkiewicz - 35 miejsce
          • Natalia Selmowicz - 35 miejsce
          • Ewa Mikiewicz - 40 miejsce

          kl. 8

          • Franciszek Piszczatowski - 13 miejsce
          • Julia Wierzbicka - 26 miejsce
          • Maciej Wijata - 30 miejsce

           

           CHEMIA

          Kuratoryjny konkurs z chemii wyniki:

          •  finalistka - Antonina Bąk klasa 8c.

           

           

          MATEMATYKA

          Konkurs z matematyki Olimpus - sesja jesienna, wyniki:

          Klasy 4

          • Michał Łukasik - laureat 11. miejsca


          Klasy 5

          • Maja Brasse - laureat 7. miejsca


          Klasy 6

          • Maciej Wrona - laureat 9. miejsca
          • Oskar Krzesiak - laureat 10. miejsca
          • Jagoda Wijata - laureat 10. miejsca


          Klasy 7

          • Dominik Ciborowski - laureat 8. miejsca


          Klasy 8

          • Julia Romac - laureat 4. miejsca
          • Maciej Wijata - laureat 15. miejsca

           

           

           

           INFORMATYKA

          Wyniki XII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR:

          Klasy IV-VI

          • Oskar Krzesiak (96,25/120);
          • Kamil Ostaś (75,25/120);
          • Magdalena Bąk (62,5/120);
          • Maja Brassa (58,5/120);
          • Klara Lewandowska (56,75/120);
          • Alicja Mikołajewska (50,0/120 pkt.),
          • Kinga Bala (48,25/120);
          • Olaf Krzesiak (44,0/120);
          • Szymon Rydelek (39,25/120 pkt.),
          • Kacper Przepiórka (28,75/120);
          • Maja Sikora (24,0/120 pkt.),
          • Franciszek Spakowski    (24,0/120);

           

           

           

          SEMESTR I

           Edukacja wczesnoszkolna

          Konkurs matematyczny Alfik wyniki: 

          Klasy 2:

          • Dominik Findaisen 2a - 3 miejsce w województwie, 9 miejsce w kraju - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach.


          Klasy 3: 

          • Jan Sałkowski 3b- 2 miejsce w województwie, 2 miejsce w kraju - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach.

           

          JĘZYK ANGIELSKI kl. 1-3

          Ogólnopolski konkurs "Rise and Shine" sesja jesienna wyniki:

          Klasy 2

          •  1 miejsce Dominik Findeisen,
          • 12 miejsce Elif Piskin.


          Klasy 3

          • 8 miejsce Małgorzata Podlewska,
          • 10 miejsce - zajęła Pola Nowicka,
          • 11 miejsce zajęli - Jakub Żelazko i Zofia Szilagyi.

           

           

           

           

          JĘZYK  POLSKI

          Ogólnopolski Test Ortograficzny 2018 z języka polskiego - wyniki:

          • Aleksy Ołowski - 11 miejsce, dyplom wyróżnienia;
          • Kinga Bala - 12 miejsce, dyplom wyróżnienia.

           

          IV edycja konkursu recytatorskiego wyniki:

          • I miejsce - Antonina Jastrzębowska kl. 4b
          • II miejsca - Aleksandra Pająk (5c) i Jakub Strużyk (8c)
          • III miejsce ex aequo zajęli Maja Dąbrowska (6a) i Mateusz Molik (8c)

           

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Ogólnopolski konkurs "Rise and Shine" sesja jesienna wyniki:
          Klasy 5

          • 1 miejsce Krzysztof Findeisen,
          • 2 miejsce  Mateusz Czaja,
          • 3 miejsce  Katarzyna Prus.

           

          Klasy 6

          • 5 miejsce Maja Sikora,
          • 7 miejsce Kinga Bala,
          • 9 miejsce Julia Szymasiuk,
          • 10 miejsce Klara Lewandowska,
          • 16 miejsce Tomasz Nocznicki.

           

          Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego Olimpus - sesja jesienna 2018 wyniki:

          Klasy piąte

          • Katarzyna Prus - 11 m., dyplom laureata
          • Maja Brasse - 15 m., dyplom laureata


          Klasy szóste

          • Jagoda Wijata - 10 m., dyplom laureata
          • Kinga Bala - 13 m., dyplom laureata


          Klasy siódme

          • Lily Brewin - 11 m., dyplom laureata


          Klasy ósme

          • Karolina Ryba - 13 m., dyplom laureata

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2018:
          Klasy czwarte:

          • Magdalena Bąk - 9 m., dyplom laureata
          • Patrycja Witecka - 14 m., dyplom wyróżnienia


          Klasy piąte:

          • Krzysztof Findeisen - 4 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Mateusz Czaja - 8 m., dyplom laureata
          • Zofia Działak - 10 m., dyplom laureata
          • Julia Czaja - 10 m., dyplom laureata
          • Igor Marciniak - 11 m., dyplom wyróżnienia
          • Katarzyna Prus - 15 m., dyplom wyróżnienia


          Klasy szóste:

          • Aleksandra Szlachciak - 9 m., dyplom laureata
          • Maja Sikora - 10 m., dyplom laureata
          • Jagoda Wijata - 14 m., dyplom wyróżnienia

           

           

          PRZYRODA

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody - wyniki:

          Klasy 4

          • Magdalena Bąk - dyplom laureata,
          • Patrycja Witecka  - dyplom uznania,
          • Antonina Trębacz - dyplom uznania.

          Klasy 6

          • Karol Wójs-Ziarko - dyplom uznania,
          • Tomasz Nocznicki - dyplom uznania,
          • Klara Lewandowska - dyplom uznania.
             

          MATEMATYKA

          Konkurs Alfik Matematyczny wyniki:

          • Dominik Ciborowski - dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach siódmych
          • Michał Łukasik - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
          • Krzysztof Findeisen - dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach piątych
          • Maciej Wrona - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
          • Mateusz Handzlik - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
          • Oskar Krzesiak - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
          • Wiktoria Bortlisz - dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku

           

           CHEMIA

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii - wyniki:

          • Antonina Bąk 8c - zdobyła 13 miejsce, dyplom laureata.

           

           

            GEOGRAFIA

          Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Geografii, OLIMPUS – sesja jesienna 2018, wyniki:
          Dyplom laureata

          • Dominik Ciborowski kl.7d – 15 miejsce.

          Dyplom uznania: 

          • Michalina Pawelczyk kl. 7d – 18 miejsce,
          • Róża Ciesielska kl. 7b – 20 miejsce,
          • Wiktoria Wytrykowska kl. 7c – 20 miejsce,
          • Helena Rucińska kl. 7d – 42 miejsce.

           

          Olimpus z geografi,  sesja jesienna - wyniki:

          • Julia Romac - dyplom uznania - otrzymała TYTUŁ SZKOLNEGO OMNIBUSA.

           

           

           INFORMATYKA

          Wyniki Próbnego Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr:

          klasy 1-3 Skrzat - max ilość punktów do zdobycia 37,5

          • Findeisen Dominik 33,75
          • Brasse Mikołaj 22,5
          • Borkowska Natalia 6,75


          klasy 4-6 Beniamin max ilość punktów do zdobycia 37,5

          • Kamil Ostaś 33,75
          • Szymon Rydelek 26,25
          • Maja Brassa 22,5
          • Wiktoria Bortlisz 18,75
          • Alicja Mikołajewskia 18,75
          • Magdalena Bąk 18,75

           

          PLASTYKA

          Konkurs literacko-plastyczny „POMOC”, który zorganizowała Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie - wyniki:

          Wyróżnienie za pracę plastyczną otrzymała:

          • Izabela Rutkowska z klasy 8e.

          Prace które zostały nagrodzone wykonały:

          • Karolina Tyszka z klasy 8b, 
          • Maja Sikora z klasy 6c.
             

           

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości Stylowej dla dzieci z rocznika 2006/2007: 

          • Stasiu Romer [kl.6d] - SREBRO 200m st. zmiennym, BRĄZ 400m st. dowolnym 
          • Ola Gruszczyńska [kl.7d] - ZŁOTO 200m st. zmiennym i 4 miejsce 800m st. dowolnym
          • Ania Bonecka [kl.5d] - 2 x BRĄZ 200m st. zmiennym i 400m st. dowolnym
          • Wiktoria Bortlisz [kl.6d] - 4 miejsce 200m st. zmiennym i 5 miejsce 400m st. dowolnym
          • Mateusz Handzlik [kl.6d] - 4 miejsce 800m st. dowolnym

           

          LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini piłce ręcznej chłopców w kategorii dzieci:

          III - miejsce

          • Dołaszyński Jakub 6c,
          • Filipowski Jan 6c,
          • Jędrych Jakub 6c,
          • Kucharek Mikołaj 6d,
          • Lipinin Andrzej 7d,
          • Łaba Franciszek 6c,
          • Łaz Mateusz 7c,
          • Oszkiel Jakub 6c,
          • Pamrowski Albert 6c,
          • Polkowski Wiktor 6c,
          • Romer Stanisław 6d,
          • Sadkowski Marcel 6c,
          • Salamon Łukasz 6c.
             

           LII Warszawskaj Olimpiada Młodzieży w mini piłce ręcznej dziewczyn w kategorii dzieci:

          III miejsce

          • Gomerska Marcelina (7c)
          • Gruszczyńska Aleksandra (7d)
          • Klimas Oliwia (6c)
          • Mikiewicz Ewa (7d)
          • Pająk Aleksandra (5c)
          • Polkowska Aleksandra (6c)
          • Rafał Róża (6d)
          • Safiejko Julia (6c)
          • Wiśniewska Oliwia (6e) 

           

          Bieg Passy:

          • wyróżnienia indywidualnie : 
          • Igor Mikiewicz II miejsce rocznik 2008-2009 600 metrów,
          • Anna Bonecka II miejsce rocznik 2006-2007 800 metrów,
          • Róża Rafał III miejsce rocznik 2006-2007 800 metrów,
          • Mateusz Łaz II miejsce rocznik 2006-2007 800 metrów.

           

          „Od młodzika do olimpijczyka”:

          • Helena Mazurkiewicz [kl.5d] - ZŁOTO 100m stylem zmiennym (1:29,06);
          • Aleksandra Gruszczyńska [kl.7d] – ZŁOTO 200m stylem zmiennym (czas 2:43,16), BRĄZ 100m stylem klasycznym (1:19,51);
          • Anna Bonecka [kl.5d] - SREBRO 100m stylem motylkowym (1:23,54);
          • Stanisław Romer [kl.6d] – BRĄZ 100m stylem zmiennym (1:19,00), 4 miejsce 100m stylem motylkowym (1:16,51);
          • Antonina Cieślak [kl.3d] - BRĄZ 50m stylem grzbietowym (51:52);
          • Hubert Ugorski [kl.3d] - BRĄZ 50m stylem grzbietowym (47,64);
          • Mateusz Handzlik [kl.6d] - 4️ miejsce 100m stylem motylkowym (1:14,28);
          • Mira Gawryś [kl.3d] - 4️ miejsce 50m sylem grzbietowym (43,99) i 6 miejsce 50m stylem klasycznym (51,46);
          • Kamil Abd EL Razek [kl.7d] - 4️ miejsce 200m stylem zmiennym (2:50,47);
          • Anna Ciborowska [kl.3d] - 4️ miejsce 50m stylem klasycznym (1:03,10);
          • Wiktoria Zydroń [kl.3d] - 5️ miejsce 50m stylem klasycznym (1:12,03);
          • Szymon Woźniak [kl.3d] - 5️ miejsce 50m stylem grzbietowym (53,78);
          • Karolina Kornacka [kl.3d] - 6️ miejsce 50m stylem grzbietowym (1:01,77)

           

          Warszawska Olimpiada Młodzieży:

          Biegi indywidualne(awans do finałów WOM):

          • Oliwia Klimas 6c - I miejsce
          • Anna Bonecka 5d - II miejsce
          • Róża Rafał 6d - VI miejsce
          • Natalia Sutkowska 6d - IX miejsce
          • Ola Gruszczyńska 7d - VI miejsce
          • Hela Rucińska 7d - VII miejsce
          • Zofia Witkowska 8c - VI miejsce
          • Marcelina Andrzejczyk 8d - III miejsce
          • Stanisław Romer 6d - IV miejsce
          • Andrzej Lipinin 7d - IX miejsce
          • Kamil Abd El Razek 7d - IX miejsce
          • Bartek Ekiert 8c - VII miejsce

           

          Sztafeta dziewcząt - I miejsce 

          • Róża Rafał - 6d
          • Oliwia Klimas - 6c
          • Ola Gruszczyńska - 7d
          • Ewa Mikiewicz - 7d
          • Anna Bonecka - 5d
          • Ola Borowiecka - 6d
          • Pola Guzewicz - 6c
          • Wiktoria Bortlisz - 6d
          • Ola Polkowska - 6c
          • Natalia Sutkowska - 6d

           

          Sztafeta chłopców - I miejsce

          • Wiktor Staśkiewicz - 6d
          • Stanisław Romer - 6d
          • Jakub Oszkiel - 6c
          • Maciej Wrona - 6d
          • Łukasz Nosal - 6d
          • Hubert Kornacki - 6d
          • Jan Milenki - 7d
          • Mateusz Handzlik - 6d
          • Karol Wójs-Ziarko - 6d
          • Andrzej Lipinin - 7d
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 319 im. M. Kann
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • sekretariat czynny: ul. ZWM godz. 8:00 - 16:00 tel. (22) 643 45 14 fax. (22) 643 45 16 sekretariat Wokalna godz. 8:00-16:00 kom. +48 515 185 768 22 370 23 21 Świetlica (22) 643-45-14 w. 110 Pedagog szkolny (22) 643-45-14 w. 108 Psycholog (22) 370-23-21 Pielęgniarka (22) 643-45-14 w. 109
      • ul. Związku Walki Młodych 10 02 - 786 Warszawa ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa 02-786 Warszawa Poland
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • lucyna.seweryn-szczeblewska@sp319.pl
    • Logowanie