• 2012/2013

        • Semestr II

           

          JĘZYK POLSKI

           

          Ogólnopolska Olimpiada  Przedmiotowa z Języka Polskiego OMNIBUS sesja zimowa

          • dyplom laureata otrzymała Małgorzata Gwiazda z klasy 5a - 9 miejsce

           

           Ogólnopolska Olimpiada  Przedmiotowa z Języka Polskiego OMNIBUS sesja wiosenna

          dyplom laureata otrzymali:

          • Małgorzata Gwiazda kl.5a (14 miejsce),
          • Mateusz Salamon z kl.6c (7 miejsce),
          • Adam Dąbrowski z kl. 6b. (11 miejsce),
          • Michał Wasilewski z kl. 6c ( 11 miejsce),
          • Rober Zwierzchowski z kl.6b (14 miejsce),
          • Barbara Bartmańska z kl. 6b (15 miejsce)

          Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka

          •  Kacper Majek z klasy 6c  został zwycięzcą w dzielnicy Ursynów

          Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego EDI PANDA 

          • dyplom wyróżnienia za 10 miejsce Maja Pękała kl.5a.

           

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej "The March Hare" dla szkół Warszawy:

          • Maria Duczek kl. 5B - I miejsce
          • Adam Dąbrowski kl. 6A - II miejsce

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Olimpus - sesja wiosenna:

          - Klasy czwarte
          Karolina Raczyńska 6 m. dyplom laureata
          Michał Maliszewski 9 m. dyplom laureata
          Jan Gąstał 9 m. dyplom laureata
          Wiktor Krok 10 m. dyplom laureata
          Bartosz Borawski 11 m. dyplom laureata
          Weronika Chmielewska 13 m. dyplom laureata
          Barbara Zając14  m. dyplom laureata
          Daniel Wielechowski 14 m. dyplom laureata
          Natalia Czaja 15 m. dyplom laureata
          Olga Andrzejewska ? 15 m. ? dyplom laureata
          - Klasy piąte 
          Mateusz Łakomiec 6 m. dyplom laureata
          Natalia Szczepanik 11 m. dyplom laureata
          Gabriela Zalewska 12 m. dyplom laureata
          - Klasy szóste 
          Adam Dąbrowski 11 m. dyplom laureata
          Mateusz Salamon 12 m. dyplom laureata
          Michał Wasilewski 14 m.  dyplom laureata

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego GALILEO:

          *Klasy czwarte

          • Karolina Raczyńska 3 m. - dyplom laureata
          • Matylda Rychel 5 m. - dyplom laureata
          • Jan Gąstał 5 m. - dyplom laureata
          • Olga Andrzejewska 5 m. - dyplom laureata
          • Jakub Barciński 9 m. - dyplom laureata
          • Wiktor Krok 9 m. - dyplom laureata
          • Anna Prus 9 m. - dyplom laureata
          • Natalia Czaja 9 m. - dyplom laureata
          • Bartosz Choiński 11 m. - dyplom wyróżnienia
          • Martyna Sztrumpf 11 m. - dyplom wyróżnienia
          • Bartosz Jaźwiński 11 m. - dyplom wyróżnienia
          • Agnieszka Rymuszka 11 m. - dyplom wyróżn.
          • Aleksadra Supliczka 11 m. - dyplom wyróż.
          • Daniel Wielechowski 13 m. - dyplom wyróż.
          • Jakub Abdelrazek 13 m. - dyplom wyróżnienia

           

          *Klasy piąte

          • Mateusz Łakomiec 1 m. - dyplom laureata
          • Małgorzata Gwiazda 1 m. - dyplom laureata
          • Igor Michałek 3 m. - dyplom laureata
          • Natalia Szczepanik 5 m. - dyplom laureata
          • Maria Duczek 5m. - dyplom laureata
          • Igor Salicki - 7m. dyplom laureata
          • Gabriela Zalewska 7 m. - dyplom laureata
          • Maja Pękała 7 m. - dyplom laureata
          • Ewa Chądrzyńska 11 m. - dyplom laureata

           

          *Klasy szóste

          • Michał Wasilewski 7 m. - dyplom laureata
          • Mateusz Mielnicki 11 m. - dyplom wyróżnienia
          • Adam Dąbrowski 11 m. - dyplom wyróżnienia
          • Mateusz Salamon 13 m. - dyplom wyróżnienia

           

          Ogólnopolskaj olimpiada  z języka angielskiego "Olimpus":

          *Klasy piąte

          • Gabriela Zalewska 3 m. - dyplom laureata
          • Mikołaj Więckowski 7 m. - dyplom laureata
          • Igor Michałek 7 m. - dyplom laureata
          • Maria Duczek 9 m. - dyplom laureata

          *Klasy szóste

          • Michał Wasilewski 3 m. - dyplom laureata
          • Marta Sypniewska 9 m. - dyplom laureata

           

          Konkursu Olimpusek z języka angielskiego LAUREAT:

          • Kacper Marciniak klasa 3c

           

           

          MATEMATYKA

          Kuratoryjny Konkurs Matematyczny - LAUREACI:

          • Marta Sypniewska klasa VIa
          • Michał Wasilewski klasa VIc

           

           

          MIĘDZYNARODOWY KANGUR MATEMATYCZNY 2013:


          Bardzo dobry wynik otrzymał:
          ADRIAN CIURA kl. V 120pkt

          Wyróżnienie dostali:

          W kategorii Żaczek:
          CIBOROWSKI DOMINIK 81,25
          BAJ ANIELA 76,25 

          W kategorii Maluch:
          PILARSKI PAWEŁ 110,00
          ZAWISTOWSKA ZOFIA 103,75
          SKULIMOWSKA OLGA 102,50
          KROK WIKTOR 97,50
          WIELECHOWSKI DANIEL 97,50
          PSZENICYN MICHAŁ 85,00

          W kategorii Beniamin:
          ALBOWICZ SEBASTIAN 121,25
          DABROWSKI ADAM 108,75
          SALAMON MATEUSZ 107,50
          KLIMIUK GRZEGORZ 106,25
          MAJEK KACPER 105,00
          SYPNIEWSKA MARTA 103,75
          WASILEWSKI MICHAŁ 103,50
          ŁAKOMIEC MATEUSZ 98,75
          GWIAZDA MAŁGORZATA 87,50

           

          II etap Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „TROPAMI PITAGORASA

          W kategorii klas szóstych laureatami zostali:

          • Marta Sypniewska  kl. VI a –  I miejsce
          • Mateusz Salamon kl. VI c –  II miejsce

          W kategorii klas piątych laureatami zostali:

          • Adrian Ciura Vc – III miejsce
          • Mateusz Łakomiec kl. V b – III miejsce

          W kategorii klas czwartych wyróżniony został:

          • Paweł Pilarski kl. IV a

           

           

             KONKURS PLASTYCZNY

           dla klas 4 - 6 na plakat promujący zdrowy styl życia w ramach realizacji programu "Trzymaj Formę"

          miejsca:

          I - Karolina Raczyńska kl 4a

          II - Basia Stachurska i Wiktoria Białek kl Va

          III - Amelka Krawczyk kl. IV d

          Wyróżnione prace:

          Julka  Winiarska i Zuzia Szymańska - kl VIa

          Martyna Sztrumpf i Ola Gierz - kl. IVd

          Agata Lesiak i Natalia Czaja - kl. IVd

          Alicja Zakowicz i Maciek Topolski - Vc

           

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Klasyfikacja generalna XVII edycji Grand Prix Ursynowa w Pływaniu kategorii A - 7 lat i młodsze:

          • Helena Rucińska - I miejsce
          • Michalina Pawelczyk - II miejsce
          • Ewa Mikiewicz - V miejsce
          • Ada Rybska - VI miejsce

           

          DRUŻYNOWY WIELOBÓJ PŁYWACKI

          Rocznik 2002

          ·         Lesiak Agata 2miejsce 50 motylkowym 3 miejsce 200 zmiennym 100 dowolnym 200 dowolnym, dwa złote medale w sztafecie 4x50 stylem zmiennym 4x50 stylem dowolnym.

          ·         Kucharska Julia 1 miejsce 50 motylkowym 4 miejsce 100 5 miejsce 200 dowolnym 200 zmiennym, dwa złote medale w sztafecie 4x50 stylem zmiennym 4x50 stylem dowolnym,

          ·         Świętochowska Maja 3 miejsce 100 klasycznym, dwa złote medale w sztafecie 4x50 stylem zmiennym 4x50 stylem dowolnym,

          ·         Ruciński Jacek 5 miejsce 100 grzbietowym

          Rocznik 2003

          ·         Gąstał Jan 1 miejsce w wyścigach 100 zmiennym 50 dowolnym 50 klasycznym 2 miejsce 50 grzbietowym

           

           

          ZAWODY OD MŁODZIKA DO OLIPIJCZYKA:

          • Gąstał Jan - 1miejsce 50m stylem motylkowym, 2miejsce 50m stylem dowolnym;
          •  Kucharska Julia - 1miejsce 50m stylem motylkowym, 4miejsce 100 metrów stylem klasycznym;
          • Świętochowska Maja - 3miejsce 100m stylem klasycznym;
          • Lesiak Agata - 4miejsce 100m stylem dowolnym;
          • Sobieraj Michał - 6miejsce 100m stylem grzbietowym;

           

          Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12letnich:

          REGULSKA NASTAZJA 4 MIEJSCE W POLSCE w wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym!!!

           

          Zawody Grand Prix Warszawy i Mazowsza rocznik 2002

          • Lesiak Agata 3 miejsce 200metró stylem dowolnym 5 miejsce 50 metrów stylem motylkowym 3 miejsce w sztafecie 4x50 metrów stylem zmiennym
          • Kucharska Julia  3 miejsce 50 metrów stylem motylkowym 3 miejsce w sztafecie 4x50 metrów stylem zmiennym
          • Świętochowska Maja 4 miejsce 100 metrów stylem klasycznym 3 miejsce w sztafecie 4x50 metrów stylem zmiennym;
          • Ruciński Jacek 4 miejsce w sztafecie 4x50 metrów stylem zmiennym 6 miejsce 100 metrów stylem grzbietowym
          • Sobieraj Michał 4 miejsce w sztafecie 4x50 metrów stylem zmiennym

           

          Zawody Grand Prix Warszawy i Mazowsza rocznik 2003

          • Gąstał Jan 1 miejsce 50 metrów stylem klasycznym 2 miejsce 100 metrów stylem zmiennym 3 miejsce w sztafecie 4x50 metrów stylem dowolnym;
          •  Białek Anna 4 miejsce 100 metrów stylem zmiennym.

           

          ZAWODY PŁYWACKIE OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA:

          • Regulska Nastazja - 2 miejsce 100 dowolnym 2 miejsce 100 zmiennym,
          • Lesiak Agata  - 2miejsce 50 motylkowym 3 miejsce 100 zmiennym,
          • Kucharska Julia - 5miejsce 50 motylkowym,
          • Klimek Maja - 6miejsce 50 grzbietowym.

           

           

           

          Semestr I

          Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus 2012

          Laureaci:

          • Bartosz Borawski 4a
          • Agata Lesiak 4d
          • Jan Gąstał 4d
          • Wiktor Krok 4d
          • Agata Szymańska 4a
          • Olga Andrzejewska 4a
          • Igor Michałek 5c
          • Natalia Szczepanik 5b
          • Michał Wasilewski 6c
          • Mateusz Salamon 6c

           

          Multitest 2012 - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

          Laureaci: 

          • Karolina Raczyńska kl. 4a,
          • Mateusz Szeromski kl. 6c,
          • Marta Sypniewska kl. 6c.

          Wyróżnienia:

          • Agata Szymańska kl. 4a
          • Jakub Barciński kl. 4c
          • Igor Michałek kl. 5c
          • Maja Pękała kl. 5a
          • Ewa Chądrzyńska kl. 5b
          • Gabriela Zalewska kl. 5b
          • Karolina Mruk kl. 6a
          • Adam Dąbrowski kl. 6b
          • Mateusz Mielnicki kl. 6c
          • Michał Wasilewski kl. 6c

           

          JĘZYK POLSKI

          Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI Pingwin:

          • dyplom wyróżnienia: Michał Wasilewski kl.  6c, 7 miejsce.

           

          INFORMATYKA

          Konkurs informatyczny miniLOGIA11 - do drugiego etapu zakwalifikował się:

          • Michał Wasilewski kl. 6c

           

          MATEMATYKA

          Kuratoryjny Konkurs Matematyczny - do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

          • Marta Sypniewska z klasy VIa
          • Michał Wasilewski z klasy VIc

          Gratulujemy!

          MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY  W PŁYWANIU:

          REGULSKA NASTAZJA:

          II miejsce 50 dowolnym

          II 100 dowolnym

          II miejsce 200 dowolnym

          III ZAWODNICZKA KLASYFIKACJI GENERALNEJ CAŁYCH ZAWODÓW

           

          LESIAK AGATA:

          III miejsce 100 grzbietowym

          IV miejsce 100 dowolnym

          V miejsce 50 motylkowym

           

          KUCHARSKA JULIA:

          III miejsce 100 motylkowym

          III miejsce 50 motylkowym

           

          RUCIŃSKI JACEK

          V miejsce 50 motylkowym

           

          SOBIERAJ MICHAŁ

          VI miejsce 200 grzbietowym

           

          ŚWIĘTOCHOWSKA MAJA

          IV miejsce 50 klasycznym 

           

           

          Ogólnopolskie zawody:  Od Młodzika Do Olimpijczyka

          Gąstał Jan:

          • 1 miejsce  - 50m stylem klasycznym
          • 2 miejsce  - 100m stylem zmiennym

          Regulska Nastazja:

          • 3 miejsce – 100m stylem grzbietowym
          • 3 miejsce -  100m stylem zmiennym

          Lesiak Agata:

          • 3 miejsce -  100m stylem grzbietowym
          • 5 miejsce -  100m stylem zmiennym

          Świętochowska Maja

          • 6 miejsce -  100m stylem klasycznym

          Białek Anna:                 

          • 7 miejsce - 50m stylem grzbietowym

          Kurmanowska Kinga:

          • 9 miejsce -  100m stylem klasycznym

           

          Chłopcy, którzy brali udział w turnieju 9 października zajeli 2 miejsce:

          Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
          Garstecki Mikołaj, Salomon Michał, Szymański Filip, Woźniak Michał, Albowicz Sebastian, Bogucki Maciej, Topolski Maciej, Zwierzchowski Robert, Chrobak Krystian, Kucharski Julian

           

          28 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach pływackich O PUCHAR SPRINTU PREZESA KLUBU VICTORIA JÓZEFÓW:

          Regulska Nastazja:

          • 1 miejsce 50m stylem dowolnym;
          • 1 miejsce 50m stylem grzbietowym,

          Lesiak Agata:

          • 3miejsce 50m stylem dowolnym;
          • 2 miejsce 50m stylem motylkowym,

          Świętochowska Maja:

          • 2 miejsce na 50metrów stylem klasycznym,

          Gąstał Jan:

          • 2 miejsce 50m stylem klasycznym;
          • 3 miejsce 50m stylem dowolnym,

          Ruciński Jacek:

          • 2 miejsce 50m stylem klasycznym,
          • 4 miejsce 50m stylem grzbietowym,

          Brodnicka Zofia:

          • 3miejsce 50m stylem grzbietowym

          Krok Wiktor:

          • 5 miejsce 50m stylem grzbietowym,

          Kurmanowska Kinga:

          • 5 miejsce 50m stylem motylkowym.

           

          27.09.2012 odbyły się biegi przełajowe ursynowskich szkół podstawowych.

          Dziewczęta na dystansie 800 metrów:
          1 - miejsce REGULSKA NASTAZJA
          9 - miejsce HODUŃ ANTONINA

          Dziewczęta na dystansie 1000 metrów:
          8 - miejsce PRZYBYŁKOWICZ JULIA

          CHŁOPCY - dystans 1000 metrów:

          5 - miejsce WOŹNIAK MICHAŁ
          Dziewczęta w sztafecie przełajowej - 5 miejsce


          24.09-1.10 w ramach WOM rozegrano zawody Unihokeja dziewcząt. 

           

          2 - miejsce wśród szkół podstawowych na Ursynowie.

          Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kozera Karolina, Garsztka Nikola, Grelik Oliwia, Przybyłkowicz Julia, Krasiewicz Daria, Kucharek Dorota, Zakowicz Alicja, Luboradzka Kasia, Luboradzka Gosia

           

           

          Wszystkim sportowcom gratulujemy:)

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 319 im. M. Kann
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • sekretariat czynny: ul. ZWM godz. 8:00 - 16:00 tel. (22) 643 45 14 fax. (22) 643 45 16 sekretariat Wokalna godz. 8:00-16:00 kom. +48 515 185 768 22 370 23 21 Świetlica (22) 643-45-14 w. 110 Pedagog szkolny (22) 643-45-14 w. 108 Psycholog (22) 370-23-21 Pielęgniarka (22) 643-45-14 w. 109
      • ul. Związku Walki Młodych 10 02 - 786 Warszawa ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa 02-786 Warszawa Poland
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • lucyna.seweryn-szczeblewska@sp319.pl
    • Logowanie