• 2016/2017

        • SEMESTR II

           

           I Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej im. Marii Kann:

          • I miejsce - Katarzyna Laskowska SP 319,
          • II miejsce - Stanisław Pohl SP 16 i Kinga Bala SP 319,
          • III miejsce - Kasia Lahutkova SP 310 i Małgorzata Kołodziejczyk SP 16.

           

           

           Edukacja przedszkolna

          Matematyczny Orzeł:

          • Dominik Findeisen kl. 0a - wyróżnienie.

           

           Edukacja wczesnoszkolna

          Wiosenna sesja Olimpuska zintegrowanego:

          laureatami zostali:

          • Jan Kocięba - 1 miejsce,
          • Jan Zaborny - 6 miejsce,
          • Igor Marciniak - 6 miejsce,
          • Maja Brasse - 9 miejsce,
          • Maciej Parol - 14 miejsce,
          • Bartosz Andrzejewski - 15 miejsce.

           

          Wiosenna sesja Olimpuska z języka angielskiego:

          laureatkami zostały:

          • Magdalena Bąk 2b - 9 miejsce w rankingu ogólnopolskim,
          • Patrycja Witecka 2a - 14 miejsce w rankingu ogólnopolskim,
          • Aleksandra Winiarek 2e - 15 miejsce w rankingu ogólnopolskim.

           

          XXI Dzielnicowym Konkursie z cyklu \"Dla Ziemi\":

          • I miejsce w kategorii klas I - Zofia Szilagyi kl. 1a,
          • I miejsce w kategorii klas II - Hanna Szilagyi kl. 2b.

           

          Matematyczny Orzeł:

          • Karol Stefański kl. 3e - wyróżnienie.

           

          Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek zintegrowany:

          Laureaci:

          • Bąk Magdalena - laureat 9. miejsca,
          • Brasse Maja - laureat 15. miejsca.

           

          Dzielnicowy konkurs językowo-plastyczny "My first English book character":

          •  Aleksandra Chojnacka - II miejsce.

           

          Olimpusek z języka angielskiego:

          Laureatka:

          • Magdalena Bąk z klasy 2b 11 miejsce w ogólnopolskim rankingu. 

           

          Miedzyświetlicowy Ursynowski Konkurs \"Poeci Dzieciom\" dotyczący twórczości Wandy Chotomskiej:

          • Antonina Jastrzębowska - III miejsce,
          • Lena Nowicka - wyróżnienie,
          • Oktawia Maj - wyróżnienie.

           

          Archidiecezjalny Konkurs SANTO SUBITO o św. Janie Pawle II:

          II miejsce w swoich kategoriach wiekowych zajęli:

          • Joanna Prus 0b,
          • Julian Karwowski 2c.

           

          V-ty Festiwal Pieśni Powstania Warszawskiego:

          w kategorii solo klas 0-3 

          • Antosia Jastrzębowska 3 miejsce,
          • Ala Mikołajewska -wyróżnienie

           

          w kategorii zespół klas 0-3 

          • uczennice klasy 2e zajęły 2 miejsce

           

           

           

          JĘZYK  POLSKI

          Galileo 2017 z j. polskiego:

          laureaci:

          • Klara Lewandowska z kl. 4b,
          • Hanna Lasota z kl. 5b,


          wyróżnienie:

          • Róża Ciesielska z kl. 5b.

           

          Konkurs EDI-PANDA:

          wyróżnienie:

          • Aleksy Ołowski z kl. 4e.

           

          Ogólnopolskie Dyktando Szkolne:

          wyróżnienie:

          • Aleksy Ołowski z kl. 4e.

           

          Ogólnopolska olimpiada z języka polskiego Olimpus - sesja wiosenna:

          laureat:

          • Aleksy Ołowski kl. 4e 

           

          Konkurs Kuratoryjny z języka polskiego:

          • FINALISTKA - JUSTYNA ZWIERZCHOWSKA KL. 6E

           

          II edycja konkursu dzielnicowego z okazji "Roku Rzeki Wisły": 

          • 2  miejsce - Klara Lewandowska z kl. 4b,

           

          Wyróżnienie:

          • Kinga Bala z kl. 4b,
          • Julia Dolejši z kl. 5d.

           

           

          JĘZYK ANGIELSKI

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Galileo Centrum Edukacji Szkolnej:

          Klasy czwarte

          • Oskar Krzesiak - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Kinga Bala - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Klara Lewandowska - 11 m., dyplom wyróżnienia


          Klasy piąte

          • Antoni Wiśniewski - 9 m., dyplom laureata
          • Dominik Ciborowski - 10 m., dyplom laureata
          • Michalina Pawelczyk - 12 m., dyplom wyróżnienia
          • Julia Dolejsi - 14 m., dyplom wyróżnienia
          • Julia Więckowska - 15 m., dyplom wyróżnienia


          Klasy szóste

          • Kuba Podhalański - 9 m., dyplom laureata
          • Julia Romac - 9 m., dyplom laureata

           

           

          Konkurs "Świat Roalda Dahla" :

          • I - miejsce - Oskar Krzesiak kl. 4d,
          • II -  miejsce ex aequo - Julia Jarosz kl. 5d i Aleksandra Puszcz kl 6c,
          • III - miejsce -  Jakub Strużyk kl. 6b,


          Wyróżnienia otrzymali:

          • Bartosz Żelazko kl 6a i Wiktoria Pająk kl 6c.

           

          Dzielnicowy konkurs "My favourite English book":

          • I miejsce - Julia Jarosz kl. 5d.

           

          Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego Olimpus - sesja zimowa:

          klasy czwarte

          • Oskar Krzesiak - 6 miejsce, dyplom laureata,
          • Maja Sikora - 7 miejsce, dyplom laureata.


          klasy piąte

          • Julia Jarosz - 8 miejsce, dyplom laureata,
          • Szymon Przybyliński - 9 miejsce, dyplom laureata.


          klasy szóste

          • Kuba Podhalański - 9 miejsce, dyplom laureata,
          • Karolina Ryba - 9 miejsce, dyplom laureata.

           

          XX Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji angielskiej The March Hare:

          • I miejsce - Kinga Bala kl. 4b
          • II miejsce - Maja Dąbrowska kl. 4a
          • III miejsce - Aleksandra Szlachciak kl. 4a

           

           

          MATEMATYKA

          Ogólnopolski Konkurs z matematyki "Albus":

          klasy czwarte:

          • Andrzej Studziński - dyplom laureata,Aleksy Ołowski - dyplom laureata
          • Maciej Wrona - dyplom laureata,
          • Oskar Krzesiak - dyplom laureata,
          • Aleksandra Szlachciak - dyplom wyróżnienia,
          • Anna Garstecka -dyplom wyróżnienia,
          • Karol Wójs - Ziarko - dyplom wyróżnienia.


          Klasy piąte:

          • Dominik Ciborowski - dyplom laureata.


          Klasy szóste:

          • Julia Romac - dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Maciej Wijata - dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Hubert Pawiński - dyplom laureata,
          • Michał Faron - dyplom wyróżnienia,
          • Mikołaj Michałek - dyplom wyróżnienia,
          • Kaja Błaszkiewicz - dyplom wyróżnienia.

           

          Konkurs Kuratoryjny z matematyki:

          • FINALISTA  MIKOŁAJ MICHAŁEK KL. 6A

           

          Ogólnopolskim Konkursie Galileo z matematyki laureatami zostali:

          • Maciej Wrona 3 miejsce,
          • Oskar Krzesiak 3 miejsce,
          • Julia Romac 3 miejsce,
          • Dominik Ciborowski 5 miejsce,
          • Mikołaj Michałek 10 miejsce.


          Wyróżnienia otrzymali:

          • Hubert Pawiński 12 miejsce,
          • Maciej Wijata 12 miejsce,
          •  Aleksander Albowicz 13 miejsce

           

          Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia laureatami zostali:

          • Jan Kocięba 3. miejsce,
          • Maja Brasse 6. miejsce,
          • Maciej Wijata 6. miejsce,
          • Magdalena Bąk 9. miejsce,
          • Maciej Wrona 9. miejsce,
          • Maria Gil 10. miejsce.


          Wyróżnienia otrzymali:

          • Katarzyna Prus 11 miejsce,
          • Oskar Połoński 12 miejsce,
          • Dominik Ciborowski 12 miejsce,
          • Alicja Mikołajewska 13 miejsce,
          • Hubert Pawiński 15 miejsce,
          • Julia Romac 15 miejsce.

           

          Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych Olimpusi:
          Laureaci:

          • Maja Brasse - laureat 4. miejsca,
          • Mikołaj Michałek - laureat 8. miejsca,
          • Maciej Wijata - laureat 10. miejsca,
          • Katarzyna Prus - laureat 11. miejsca,
          • Julia Romac - laureat 11. miejsca,
          • Bartosz Żelazko - laureat 13. miejsca,
          • Jan Kocięba - laureat 14. miejsca,
          • Maria Gil - laureat 15. miejsca,
          • Antoni Byszewski - laureat 15. miejsca.

           

          Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z matematyki:
          Laureaci:

          • Maciej Wrona - 5 miejsce,
          • Julia Romac - 6 miejsce,
          • Hubert Pawiński - 7 miejsce,
          • Dominik Ciborowski - 8 miejsce,
          • Mateusz Molik - 9 miejsce,
          • Maciej Wijata - 9 miejsce.

           

          Konkurs Matematyka Bez Granic klasy szóste:

          • Klasa 6C - miejsce 8. w regionie mazowieckim, 13 w Polsce,
          • Klasa 6D - miejsce 10. w regionie mazowieckim, 15 w Polsce,
          • Klasa 6A - miejsce 20. w regionie mazowieckim, 25 w Polsce.

           

          Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

          Wyniki BARDZO DOBRE otrzymują:

          • Michał Wrona,
          • Maria Gil,
          • Maciej Wrona.


          WYRÓŻNIENIA otrzymują:

          • Magdalena Bąk,
          • Krzysztof Findeisen,
          • Maja Brasse,
          • Olaf Krzesiak,
          • Anna Bonecka,
          • Mikołaj Wasilewski,
          • Aleksy Ołowski,
          • Oskar Krzesiak,
          • Jagoda Wijata,
          • Piotr Kaptur,
          • Szymon Domurat,
          • Stanisław Ciesielski,
          • Mateusz Niewiński,
          • Dominik Ciborowski,
          • Maciej Wijata,
          • Mikołaj Michałek

           

           

          PRZYRODA

          Konkurs przyrodniczy Albus:

          klasa 4

          • Aleksy Ołowski 11 miejsce - dyplom wyróżnienia,
          • Maja Sikora 15 miejsce - dyplom wyróżnienia.


          Klasy 5

          • Ewa Mikiewicz 7 miejsce - dyplom laureata,
          • Aleksandra Florkiewicz 9 miejsce - dyplom laureata,
          • Dalia Bielińska 13 miejsce - dyplom wyróżnienia.

          klasa 6

          • Julia Romac 9 miejsce - dyplom laureata

           

          Olimpus z przyrody - sesja zimowa:

          Laureat:

          • Aleksy Ołowski z klasy 4e.

           

           

          MUZYKA

          V-ty Festiwal Pieśni Powstania Warszawskiego:

          w kategorii solo klas 4-6

          • Kasia Kopniak 1 miejsce

          w kategorii solo klas 4-6

          • Kasia Kopniak 1 miejsce

           

           

          PLASTYKA

           Dzielnicowy konkurs plastyczny \"Miniatura RPA\":

          • wyróżnienie - Kinga Bala kl. 4b.

           

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Mistrzostwa Szkoły Sp 319 w tenisie stołowym:

          Dziewczyny:

          • I miejsce – Agata Blicharska,
          • II miejsce – Marysia Trojanowska,
          • II miejsce  - Ola Puszcz,
          • IV miejsce – Kaja Błaszkiewicz

           

          Chłopcy :

          • I miejsce – Michał Grabek,
          • II miejsce – Brunon Dymitruk,
          • III miejsce – Maciej Gomulski,
          • IV – Maciej Dąbrowski

           

           

           

           


           

          SEMESTR I

          JĘZYK  POLSKI

          Konkurs Multitest z j. polskiego wyróżnienia otrzymały:

          • Marta Araszkiewicz z klasy 4d,
          • Julia Bojarowska z klasy 4e,
          • Aleksy Ołowski z klasy 4e 

           

          Do rejonowego etapu konkursu kuratoryjnego z języka polskiego zakwalifikowali się:

          • Michał Faron-Krysztofowicz,
          • Karolina Ryba,
          • Justyna Zwierzchowska

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego dla klas 4-6 Multitest:
          Wyróżnienia:

          Klasy czwarte

          • Marta Araszkiewicz -14 miejsce;

          Klasy szóste

          • Karolina Ryba - 15 miejsce,
          • Maja Grzeszczak - 15 miejsce.

           

           

          PRZYRODA

           Konkurs Multitest z przyrody:

          Laureat:

          • Marta Araszkiewicz z kl. 4d - 10 miejsce

           

          Wyróżnienie:

          • Stanisław Ciesielski kl.4c - 15 miejsce;
          • Róża Ciesielska kl. 5b - 11 miejsce.

           

           

          MATEMATYKA

          Do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z matematyki zakwalifikowali się:

          • Mikołaj Michałek 6a
          • Maciej Wijata 6b

           

          Multitest z matematyki:

          Laureaci:

          • Dominik Ciborowski kl. 5d - 5 miejsce,
          • Maciej Wijata kl. 6b - 8 miejsce.


          Wyróżnienie: 

          • Aleksy Ołowski kl. 4e - 14 miejsce

           

           

           Zajęcia komputerowe

          Wyniki XI Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR:

          Kl. 1 - 3

          • Jan Kocięba - 76,25 pkt.
          • Jan Lasota - 73,75 pkt.
          • Alicja Mikołajewska - 70,00  pkt.
          • Matylda Chlebowska - 70,00 pkt.
          • Kamil Ostaś - 65,00 pkt.
          • Dawid Przybył - 57,50 pkt.
          • Magdalena Bąk - 53,75 pkt.
          • Michał Łukasik - 50,00 pkt.

           

          KL. 4 -6

          • Mateusz Molik - 86,25 pkt.
          • Bartosz Żelazko - 72,5 pkt.
          • Antonina Michalik - 67,75 pkt.
          • Bartosz Kucharski - 63,25 pkt.
          • Łukasz Lipski - 62,5 pkt.
          • Mateusz Bereda -55,0 pkt.
          • Aleksandra Nakonieczna - 53,75 pkt.
          • Tomasz Kukiełka - 52,5 pkt.
          •  Bruno Dmitruk - 47,5 pkt.
          • Jan Olchowik - 41,25 pkt.
          • Kaja Błaszkiewicz - 40,25 pkt.

           

           

           ​Dzielnicowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej:

          w kategorii solo klas 0-3

          • 2 miejsce Antosia Jastrzębowska z kl. 2e

          w kategorii solo klas 4-6

          • wyróżnienie Hanna Lasota z kl. 5b

           

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 319 im. M. Kann
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • sekretariat czynny: ul. ZWM godz. 8:00 - 16:00 tel. (22) 643 45 14 fax. (22) 643 45 16 sekretariat Wokalna godz. 8:00-16:00 kom. +48 515 185 768 22 370 23 21 Świetlica (22) 643-45-14 w. 110 Pedagog szkolny (22) 643-45-14 w. 108 Psycholog (22) 370-23-21 Pielęgniarka (22) 643-45-14 w. 109
      • ul. Związku Walki Młodych 10 02 - 786 Warszawa ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa 02-786 Warszawa Poland
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • lucyna.seweryn-szczeblewska@sp319.pl
    • Logowanie