• 2019/2020

        •  

           

           EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          Wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr Skrzat - max ilość punktów do zdobycia 75:

          WYRÓŻNIENIE - Dominik Findeisen  - 68,75

          • Marceli Krokosz  - 57,50

          • Jeremi Krawiec  - 57,50

          • Julian Wasilewski  - 52,50 

          • Jacek Findeisen  - 47,50

          • Grześ Ołowski  - 43,75

          • Anna Papke  - 43,75

          • Zuzanna Gajos - 30,00

          • Tracka Aleksandra - 30,00

          •  Natalia Dąbrowska - 30,00

          Wyniki Próbnego Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr Skrzat - max ilość punktów do zdobycia 37,5:
          - Findeisen Dominik - 37,5
          - Aleksandra Tracka - 37,5
          - Julian Wasilewski - 30,0
          - Grzegorz Ołowski - 26,25
          - Marceli Krokosz - 18,75
          - Mikołaj Brasse - 15,0
          - Natalia Dąbrowska - 11,25
          - Zuzanna Gajos - 11,25

           

          JĘZYK ANGIELSKI

           Konkurs z języka angielskiego Olimpus sesja zimowa klasy 4-8:

          Klasy 4

          • Lena Lijklema - miejsce 7

          • Antoni Biesiad - miejsce 9

          • Dominik Findeisen - miejsce 9


          Klasy 5

          • Magdalena Bąk - miejsce 9


          Klasy 6

          • Krzysztof Findeisen - miejsce 5

          • Matylda Chlebowska - miejsce 9

          • Franciszek Falaciński - miejsce 10


          Klasy 7

          • Jagoda Wijata - miejsce 1

          • Wiktoria Bortlisz - miejsce 5

          • Kalina Staszków - miejsce 6

          • Melania Krul - miejsce 7

          • Lena Miecki - miejsce 8

          • Sarah Schady - miejsce 9

          • Karol Wójś - Ziarko - miejsce 10


          Klasy 8

          • Maja Witak - miejsce 3

          • Paulina Pietrzak - miejsce 3

          • Jakub Ostrowski - miejsce 3

          • Lily Brewin - miejsce 5

          • Maria Kusyk - miejsce 5

          • Urszula Findeisen - miejsce 5

          • Hanna Skorulska - miejsce 5

          • Maksymilian Opęchowski - miejsce 5

          • Hanna Lasota - miejsce 5

          • Maciej Dąbrowski - miejsce 8

          • Marek Nawrocki - miejsce 9

           

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Multitest 2019:

          Klasy 7

          • Tytuł laureata: Wiktoria Chmiela, Wiktoria Bortlisz

          • Wyróżnienia: Tomasz Pawłowski, Jagoda Wijata


          Klasy 8

          • Tytuł laureata: Lily Brewin

          • Wyróżnienia: Marcin Milewski, Mari Jekiel

           


          INFORMATYKA

          Wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr Beniamin - max ilość punktów do zdobycia 120:

          II miejsce - Maja Brassa - 113,75

              

          • Kamil Ostaś - 97,50

          • Krzysztof Findeisen - 96,25

          • Magdalena Bąk - 83,75

          • Alicja Mikołajewskia - 77,50

          • Matylda Chlebowska - 67,50

          • Tosia Ołowska - 67,00

          • Patrycja Witecka - 65,50

          • Mateusz Rajczyk - 58,75

          • Paweł Kosyl - 51,25

          • Krzysztof Czyżewski - 49,25

          • Kacper Przepiórka – 35,00

          • Maciej Gajos - 22,50

          Wyniki Próbnego Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr Beniamin - max ilość punktów do zdobycia 37,5:
          - Maja Brassa - 33,75
          - Kamil Ostaś - 33,0
          - Olaf Krzesiak - 30,0
          - Antonina Ołowska - 30,0
          - Patrycja Witecka - 25,5
          - Mateusz Rajczyk - 22,5
          - Krzysztof Findeisen - 22,5
          - Magdalena Bąk - 21,75
          - Paweł Kosyl - 18,75
          - Kacper Przepiórka - 11,25
          - Krzysztof Czyżewski - 7,5

           

          Wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr Junior - max ilość punktów do zdobycia 120:

          • Oskar Krzesiak - 97,50

          • Natalia Gajos - 75,75

          • Bartosz Kucharski – 73,75

          • Jan Olchowik - 62,50

          • Mateusz Handzlik 60,25

          • Robert Jankowski - 52,50

          • Kinga Bala - 40,00

          • Klara Lewandowska - 32,25

          Wyniki Próbnego Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr Junior - max ilość punktów do zdobycia 37,5:
          - Natalia Gajos - 30,0
          - Bartosz Kucharski - 22,5
          - Robert Jankowski - 18,75
          - Urszula Findeisen - 15,0
          - Kinga Bala - 11,25
          - Klara Lewandowska - 7,5

           


           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 319 im. M. Kann
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • sekretariat czynny: ul. ZWM godz. 8:00 - 16:00 tel. (22) 643 45 14 fax. (22) 643 45 16 sekretariat Wokalna godz. 8:00-16:00 kom. +48 515 185 768 22 370 23 21 Świetlica (22) 643-45-14 w. 110 Pedagog szkolny (22) 643-45-14 w. 108 Psycholog (22) 370-23-21 Pielęgniarka (22) 643-45-14 w. 109
      • ul. Związku Walki Młodych 10 02 - 786 Warszawa ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa 02-786 Warszawa Poland
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • lucyna.seweryn-szczeblewska@sp319.pl
    • Logowanie