KADRA
PIELĘGNIARKA
ul. Związku Walki Młodych 10
p. Joanna Lizun, p. Monika Budzyńska
tel. (22) tel. (22) 259 41 27; pokój 81
Godziny pracy: pon. - piątek 830 - 1430
ul. Wokalna 1
p. Bożena Chrzanowska
Godziny pracy: wtorek, czwartek 800 - 1430
GODZINY PRACY BIBLIOTEKI:
Dni tygodnia
Aneta Lewandowska
ul. Wokalna 1
Mariola Stołek-Nawrockaa
mariola.stolek-nawrocka@sp319.pl
ul. Związku Walki Młodych 10
Poniedziałek 800 - 1300
1100 - 1700 Wtorek 940 - 1440
900 - 1500 Środa 800 - 1300
800 - 1400 Czwartek 830 - 1330
900 - 1500 Piątek 800 - 1300
800 - 1400 PEDAGOG
ul. Związku Walki Młodych 10
mgr Renata Socik
renata.socik@sp319.pl
22 6434514 wew. 108
PSYCHOLOG
ul. Wokalna 1
mgr Małgorzata Rogala
malgorzata.rogala@sp319.pl
22 6417152 wew. 17
PEDAGOG
ul. Wokalna 1
Elżbieta Komada-Kwiecień
elzbieta.komada-kwiecien@sp319.pl
22 370 23 21
pon. 900- 1330
wt. 800 - 1230
śr. 930 - 1430
czw. 930 - 1330
pt. 830 - 1245
pon. 800 - 1000
wt. 800 - 1000
śr. 800 - 1000
czw. 800 - 1000
pt. 800 - 1100
pon. 1130 - 1300
wt. 1130 - 1350
śr. 1130 - 1350
czw. 1125 - 1445
pt. 1120 - 1350
PEDAGOG SPECJALNY
ul. Związku Walki Młodych 10
PEDAGOG SPECJALNY
ul. Związku Walki Młodych 10
PEDAGOG SPECJALNY
ul. Związku Walki Młodych 10
PEDAGOG SPECJALNY
ul. Związku Walki Młodych 10
Anna Szymańska
Aleksandra Szymczak
Beata Gutkowska
Anna Fabiszewska
pon. 845 - 1135
wt. 845 - 1350
śr. 800 - 1330
czw. 845 - 1130
pt. 845 - 1245
pon. 845- 1245
wt. 800 - 940
śr. 800 - 1245
czw. 800 - 1140
pt. 800 - 1350
pon. 845 - 1350
wt. 845- 1245
śr. 845 - 1350
czw. 845 - 1140
pt. 800 - 1140
pon. 845 - 1350
wt. 940 - 1335
śr. 840 - 1140
czw. 840 - 1135
pt. 840 - 1350
PEDAGOG SPECJALNY
ul. Związku Walki Młodych 10
Elżbieta Gerc
PEDAGOG SPECJALNY
ul. Związku Walki Młodych 10
Elżbieta Winiarska
PEDAGOG SPECJALNY
ul. Związku Walki Młodych 10
Bartłomiej Dybcio
TERAPEUTA
PEDAGOGICZNYKL. 4 - 8
mgr Grażyna Trojanowska
pon. 1035 - 1350
wt. 1035 - 1445
śr. 1130 - 1445
czw. 800 - 1245
pt. 845 - 1350
pon. 800- 1045
wt. 845 - 1130
śr. 800 - 1230
czw. 800- 1130
pt. 800 - 1245
pon. 800- 1140
wt. 800 - 950
śr. 800 - 1230
czw. 800 - 1335
pt. 845 - 1245
pon. 1130- 1540
wt. 800 - 1540
śr. 855- 950; 1225 - 1540
czw. 1130- 1540
pt. 1130- 1545
Terapeuta pedagogiczny kl. 1-3
Jolanta Mroczkowska
Terapeuta pedagogiczny kl. 1-3
Elżbieta Nawrot
LOGOPEDA
Monika Grabińska
pon. 1135 - 1350
wt. 1230 - 1445
śr. 800 - 850
pon. 1245- 1350
wt. 1245- 1445
śr. 1140 - 1350
czw. 1140 - 1245
pon. 1130 - 1540
wt. 1130 - 1630
śr. 1030 - 1630
czw. 1030 - 1540
pt. 940 - 1245
mgr Wioleta Popko
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Dorota Sankowska
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Jolanta Skibniewska
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Izabela Jastrzębowska
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Katarzyna Jeżewska
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Jolanta Mroczkowska
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Elżbieta Nawrot
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Agnieszka Sobieraj
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Karolina Gontarz
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Anna Świercz
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA/ ETYKA
Juszczyńska Agata
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Anna Spruch
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Daniel Moreno Garcia
JĘZYK HISZPAŃSKI
mgr Małgorzata Pobocha
JĘZYK ANGIELSKI
mgr Aleksandra Kołakowska
JĘZYK ANGIELSKI
mgr Małgorzata Łukasik
JĘZYK ANGIELSKI
mgr Dorota Domańska
JĘZYK ANGIELSKI
mgr Andrzej Chwalba
JĘZYK ANGIELSKI
mgr Anna Marciniak
JĘZYK POLSKI
mgr Anna Trzcińska
JĘZYK POLSKI
mgr Bożena Gajak-Obiedzińska
JĘZYK POLSKI
dr Magdalena Sadecka-Makaruk
JĘZYK POLSKI
mgr Katarzyna Przeworska
JĘZYK POLSKI
lic. Weronika Zienkiewicz
JĘZYK POLSKI
mgr Maryla Nosek-Owczarek
JĘZYK NIEMIECKI
mgr Michał Strachota
HISTORIA/WOS
mgr Jagoda Nowaczyk
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA/HISTORIA
mgr Łukasz Przybyłek
HISTORIA/ETYKA/WOS
mgr Katarzyna Gierz
MATEMATYKA
mgr Michał Guzek
MATEMATYKA
mgr Wioletta Osmólska
MATEMATYKA
mgr Anna Ułasiuk
MATEMATYKA
mgr Milena Kacperek/Aleksandra Kawa
MATEMATYKA
mgr Iwona Król
CHEMIA
mgr Halina Piechota
FIZYKA
mgr Lucyna Seweryn-Szczeblewska
INFORMATYKA
mgr Witold Krzesiński
INFORMATYKA
Kamińsk Mateusz
PRZYRODA
mgr Agnieszka Kaczor
GEOGRAFIA
mgr Michał Jagieła
BIOLOGIA
mgr Maciej Kalinowski
TECHNIKA/ PLASTYKA
mgr Barbara Piotrowska
MUZYKA
mgr Anna Milewska
RELIGIA
mgr Marta Goś
RELIGIA
mgr ks. Malicki Kacper
RELIGIA
mgr Sylwia Kopeć
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Anna Kaźmierczak
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Bartosz Kekenmajster
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Marta Ćwikiel
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Tomasz Rafał
WYCHOWANIE FZYCZNE
mgr Jan Szymczak
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Jacek Multan
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Joanna Multan
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Mariusz Smoła
WYCHOWANIE FIZYCZNE
lic. Krzysztof Walter
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Stanisław Zawarski
WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Aleksandra Szymczak
EDB
mgr Elżbieta Komada-Kwiecień
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE/
DORADZTWO ZAWODOWE
mgr Cieślak Aleksandra
ŚWIETLICA
mgr Donica Marlena
ŚWIETLICA
mgr Andrzej Jaworowski
ŚWIETLICA
mgr Marta Kordecka
ŚWIETLICA
mgr Dorota Pietrak
ŚWIETLICA
mgr Magdalena Pawłowska - Nowak
ŚWIETLICA