• 2015/2016

        • SEMESTR II

           

          JĘZYK  POLSKI

          Szkolny konkurs recytatorski "Baje, bajki i bajeczki":

          • Antonina Michalik z kl.4b I miejsce,
          • Mateusz Molik z kl.5c II miejsce,
          • Katarzyna Kopniak z kl.4c II miejsce,
          • Brunon Dmitruk z kl. 5c III miejsce,
          • Hanna Lasota z kl. 4b III miejsce.

           

          39 Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka:

          • Hania Lasota kl. IVb - wyróżnienie


          Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego Olimpus - sesja zimowa:

          • Julia Jarosz z kl. IV zajęła 4. miejsce i otrzymała dyplom laureata oraz nagrodę książkową

           

          Ogólnopolski konkurs "Z ortografią na co dzień”:

          • Agnieszka Mizerska 6B-finalistka

           

          Ogólnopolski konkurs "Z poprawną polszczyzną na co dzień":

          • Agnieszka Mizerska 6B - finalistka,
          • Adam Bujalski 4B - finalista.

           

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Galileo uczniowie klas 4-6 uzyskali następujące znakomite wyniki:

          Klasy czwarte

          • Antoni Wiśniewski - 3 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Julia Jarosz - 4 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Michał Barciński - 9 m., dyplom laureata,
          • Dominik Ciborowski - 11 m., dyplom wyróżnienia,
          • Milena Nadzieja - 13 m., dyplom wyróżnienia.


          Klasy piąte

          • Magdalena Chrobot - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Mateusz Molik - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Kuba Podhalański - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Julia Romac - 7 m., dyplom laureata,
          • Karolina Ryba - 7 m., dyplom laureata,
          • Maja Grzeszczak - 11 m., dyplom wyróżnienia,
          • Hubert Pawiński - 13 m.,dyplom wyróżnienia,
          • Filip Marczak - 13 m., dyplom wyróżnienia.


          Klasy szóste

          • Nina Kielczyk - 7 m., dyplom laureata,
          • Michał Pszenicyn - 7 m., dyplom laureata,
          • Aleksandra Nawrocka - 9 m., dyplom laureata,
          • Weronika Wiszniewiecka - 11 m., dyplom wyróżnienia,
          • Julia Zwierzyńska - 11 m., dyplom wyróżnienia,
          • Kaja Krok - 11 m., dyplom wyróżnienia,
          • Zuzanna Olendzka - 11 m., dyplom wyróżnienia,
          • Małgorzata Zwierzchowska - 13 m., dyplom wyróżnienia

           

           

          Ogólnopolski konkurs przedmiotowym z języka angielskiego Edi Panda dla klas 4-6:
          klasy czwarte

          • Julia Jarosz - 7 m., dyplom wyróżnienia


          klasy szóste

          • Michał Pszenicyn - 3 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Weronika Wiszniewiecka - 3 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Magdalena Dąbrowska - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa,
          • Zuzanna Olendzka - 7 m., dyplom wyróżnienia,
          • Nina Kielczyk - 7 m., dyplom wyróżnienia,
          • Julia Zwierzyńska - 7 m., dyplom wyróżnienia,
          • Maciej Ząbik - 9 m., dyplom wyróżnienia

           

           

          Konkurs English-speaking countries in a nutshell:

          • Michał Pszenicyn - II miejsce
          • Wiktoria Smoleńska - wyróżnienie
             

           

          IV Konkurs twórczości dziecięcej w języku angielskim
          I miejsce - Zuzanna Stecko
          II miejsce - Magdalena Dąbrowska
          III miejsce - Zuzanna Olendzka

          Wyróżnienia:

          • Oliwia Zarzecka
          • Małgorzata Zwierzchowska
          • Maksymilian Opęchowski

           

           

          XII Miniolimpiada języka angielskiego dla uczniów klas 4-6 szkół Ursynowa:

          • III miejsce - Aleksandra Nawrocka

           

          Finaliści:

          • Nina Kielczyk
          • Maciej Ząbik
          • Wiktoria Smoleńska
          • Magdalena Dąbrowska

           

          Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego Olimpus - sesja zimowa:

          Klasy czwarte:

          • Julia Jarosz - 9 m. dyplom laureata


          Klasy piąte:

          • Kuba Podhalański - 3 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Karolina Ryba - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Julia Hieropolitańska - 6 m., dyplom laureata
          • Barbara Matulka - 7 m., dyplom laureata
          • Aleksandra Puszcz - 9 m., dyplom laureata


          Klasy szóste:

          • KACPER MARCINIAK - 1 m., grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Maja Stachura - 3 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Małgorzata Kocięba - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Nina Kielczyk - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Zuzanna Olendzka - 5 m., dyplom laureata, nagroda książkowa
          • Magdalena Dąbrowska - 7 m., dyplom laureata
          • Mateusz Skorulski - 7 m., dyplom laureata
          • Hubert Paszkiewicz - 7 m., dyplom laureata
          • Małgorzata Zwierzchowska - 7 m., dyplom laureata
          • Aleksandra Nawrocka - 7 m., dyplom laureata
          • Oliwia Zarzecka - 9 m., dyplom laureata
          • Olga Skulimowska - 9 m., dyplom laureata
          • Jan Potrzeszcz - 9 m., dyplom laureata
          • Jakub Łaz - 9 m., dyplom laureata
          • Anna Pawłowska - 9 m., dyplom laureata

           

          Dzielnicowy konkurs How British are you:

          • Michał Pszenicyn kl. 6c - finalista,
          • Nina Kielczyk kl. 6d - finalistka,
          • Maja Stachura kl. 6d - finalistka

           

          XIX Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji angielskiej The March Hare:

          • Magdalena Dąbrowska III miejsce;
          • Aleksandra Nawrocka III miejsce
          • Dominika Wicińska III miejsce.

           

          MATEMATYKA

          Konkursu Matematycznego OLIMPUS- sesja zimowa:
          Klasy czwarte:

          • Dominik Ciborowski- dyplom laureata

          Klasy piąte:

          • Julia Romac - dyplom laureata,
          • Maciej Wijata - dyplom laureata,
          • Hubert Pawiński - dyplom laureata.

           

          Dzielnicowy konkurs matematyczny Mistrz Tabliczki Mnożenia:

          • Dominik Ciborowski - laureat III miejsca

           

          Tydzień matematyki; szkolny konkurs "1 z 10":

          Klasy 6:

          1. Oskar Wyszomierski 6d
          2. Hubert Dębiec 6c
          3. Agnieszka Mizerska 6b

          klasy 5
          1. Hubert Pawiński 5c
          2. Michał Faron-Krysztofowicz 5a
          3. Zuzanna Madej 5d

          klasy 4
          1. Antoni Wiśniewski. 4c
          2. Dominik Ciborowski 4d
          3. Dalia Bielińska 4b

           

          Warszawska Olimpiada Młodzieży - Międzyszkolne zawody szachowe:

          • Lila Abramowicz, Franek Piszczatowski, Marcin Maliszewski i Adam Dudak - IV miejsce;

           

           

           

          SEMESTR I

           EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          Dzielnicowy Konkurs z języka angielskiego How about Christmas:
          W kategorii soliści wyróżnienia otrzymały:

          • Antonina Jastrzębowska
          • Aleksandra Szlachciak 


          W kategorii zespoły:

          • II miejsce - ex aequo


          Antonina Jastrzębowska, Antonina Ołowska, Lena Wiśniewska, Zuzanna Kozierkiewicz, Hanna Niemira, Kinga Bala, Klara Lewandowska, Natalia Gajos, Aleksandra Polkowska, Beata Gajewska.

           

          JĘZYK  POLSKI

          Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny:

          LAUREAT:

          • Agnieszka Mizerska 6b

           

          Ogólnopolski konkurs języka polskiego Multitest:

          Klasy czwarte

          • Julia Jarosz - 13. miejsce - dyplom wyróżnienia
          • Milena Nadzieja - 15. miejsce - dyplom wyróżnienia

           

          Ogólnopolska Olimpiada języka polskiego Olimpus - sesja jesienna

          • Laureatka - Julia Jarosz, klasa 4d, 13 miejsce.

           

          Dzielnicowy Konkurs recytatorski POECI DZIECIOM
          Finaliści:

          • Chlebowska Matylda
          • Podlewska Lena
          • Świercz Maria

           

          Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy Bohaterowie naszych lektur:
          III miejsce, zespół w składzie:

          • Pola Wróbel 
          • Jakub Strużyk
          • Zuzanna Stecko

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego Olimpus - sesja jesienna:

          Klasy piąte

          • Julia Romac - 9 m., dyplom laureata


          Klasy szóste

          • Michał Pszenicyn - 6 m., dyplom laureata

           

          Dzielnicowy konkurs języka angielskiego Mała forma literacka 2015

          Laureaci: 

           I miejsce - Michał Pszenicyn kl. 6c

          II miejsce  - Aleksandra Nawrocka kl. 6c

           

          Ogólnopolskim konkurs języka angielskiego Multitest:
           

          Klasy czwarte

          • Michalina Pawelczyk - 13 m. dyplom wyróżnienia,
          • Michał Barciński - 13 m. dyplom wyróżnienia,

           

          Klasy piąte

          • Olaf Paszkiewicz - 8 m. dyplom laureata,
          • Karolina Ryba - 8 m. dyplom laureata,
          • Barbara Matulka - 10 m., dyplom laureata,
          • Magdalena Chrobot - 13 m. dyplom wyróżnienia,
          • Łukasz Lipski - 13 m. dyplom wyróżnienia,

           

          Klasy szóste

          • Julia Zwierzyńska - 8 m. dyplom laureata,
          • Kacper Marciniak - 9 m. dyplom laureata,
          • Magdalena Turowska - 12 m. dyplom wyróżnienia,
          • Hubert Paszkiewicz - 12 m. dyplom wyróżnienia,
          • Natalia Zabielska - 12 m. dyplom wyróżnienia,
          • Nina Kielczyk - 12 m. dyplom wyróżnienia,
          • Jakub Łaz - 12 m. dyplom wyróżnienia,
          • Maja Stachura - 13 m. dyplom wyróżnienia,
          • Magdalena Dąbrowska - 14 m. dyplom wyróżnienia,
          • Oliwia Zarzecka - 14 m. dyplom wyróżnienia,
          • Jan Potrzeszcz - 15 m. dyplom wyróżnienia.

           

          MATEMATYKA

          Ogólnopolska Olimpiada  Olimpus-sesja jesienna:
          Klasy 4

          • Dominik Ciborowski  - 5 m, dyplom laureata.

          Klasy 5

          • Julia Romac - 10m, dyplom laureata,
          • Maciej Wijata - 14m, dyplom laureata.

          Klasy 6

          • Jakub Łaz - 8m, dyplom laureata,
          • Rafał Ćwintal - 12m, dyplom laureata,
          • Małgorzata Kocięba - 15m, dyplom laureata.

           

          Ogólnopolski Konkurs z Matematyki Multitest:
          Klasy 4

          • Dominik Ciborowski - 5m, dyplom laureata

          Klasy 5

          • Julia Romac - 10m, dyplom laureata
          • Maciej Wijata - 12m, dyplom wyróżnienia


          Klasy 6

          • Michał Pszenicyn - 4m, dyplom laureata
          • Rafał Ćwintal - 12m, dyplom laureata
          • Jakub Łaz - 12m, dyplom laureata
          • Hubert Paszkiewicz - 14m, dyplom wyróżnienia

           

          Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia:
          Finaliści

          • Łukasz Lubaszka
          • Dominik Ciborowski
          • Krystian Chudy

           

           

          HISTORIA
          Dzielnicowy Konkursu Humanistycznego Epoka stanisławowska:
          Finaliści:

          • Wojciech Sobieski 
          • Oliwia Zarzecka 
          • Bronia Dąbek 
          • Oskar Połoński 

           

           

          PRZYRODA

          Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus Sesja Jesienna 2015":

          Laureat:

          • Micha Faron-Krysztofowicz kl. 5a
             

          Ogólnopolski Konkurs z Przyrody "Multitest":

          Klasy czwarte:

          • Róża Ciesielska - 9 m. dyplom laureata,
          • Michalina Pawelczyk - 10 m. dyplom laureata,
          • Antonina Michalik - 15 m. dyplom wyróżnienia 


          Klasy piate:

          • Mikołaj Michałek - 14 m. dyplom wyróżnienia 

           

          RELIGIA

          Ogólnopolski Konkurs  Kartka świąteczna do Papieża Franciszka:

          • Mikołaj Michałek - I miejsce

           

          XX Konkurs Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe - 2015:
          Laureaci:

          • Adam Lewandowski,
          • Kasia Prus,
          • Helena Mazurkiewicz.

           

           PLASTYKA

          Konkurs międzyszkolny "Witraż bożonarodzeniowy":

          • Mateusz Łaz z klasy 4C - III miejsce
          • Julia Dolejsi z klasy 4D - wyróżnienie
          • Aleksandra Florkiewicz z klasy 4D - wyróżnienie

           

          Dzielnicowy Konkurs Plastyczny Bożonarodzeniowa ozdoba świąteczna:
          wyróżnienie w kategorii klas III

          • Marysia Markiewicz z klasy 

           

          Dzielnicowy Konkurs Plastyczny Smoki w baśniach i legendach:
          III miejsce w kategorii klas I

          • Jan Kocięba

          wyróżnienie w kategorii klas I

          • Mateusz Domański 

          II miejsce w kategorii klas III

          • Janina Dolińska z klasy 

           

           

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          Dzielnicowe biegi przełajowe:

          • Dziewczęta kl. V - 2 miejsce
          • Dziewczęta kl. VI - 10 miejsce
          • Chłopcy kl. V - 7 miejsce
          • Chłopcy kl. VI - 7 miejsce

           

          Dzielnicowe  indywidualne biegi przełajowe:

          • Marcelina Andrzejczyk  - 1 miejsce na Ursynowie, 2 miejsce w Warszawie
          • Hubert Wierucki - 2 miejsce na Ursynowie, 15 miejsce w Warszawie

           

          Dzielnicowe sztafetowe biegi przełajowe:
          Dziewczęta - 9 miejsce
          Chłopcy 5 miejsce
          Klasyfikacja generalna - SP 319 - III miejsce na Ursynowie

          Bieg PASSY
          SP 319 - IV miejsce

          Dzielnicowe zawody w piłce ręcznej chłopców
          SP 319 - III miejsce na Ursynowie

          Międzynarodowy Turniej Badmintona - kategoria U13:
          Karol Kwiatkowski - 1 miejsce

          Zawody Pływackie Grand Prix WMOZP:
          Natalia Selmowicz -  50 m klasyczny 0:43,33 - ZŁOTO!
                                          200 m klasyczny 3:30,70 - SREBRO!
                                          100 m dowolny 1:23,01 - BRĄZ!
          Jakub Gąstał -  100m stylem klasycznym 1:37,41 - ZŁOTO!

          Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy w pływaniu:
          Jakub Gąstał - 50 m klasyczny - ZŁOTO!
          100 m klasyczny - ZŁOTO!
          Natalia Selmowicz - 50m klasyczny - ZŁOTO!

          Warszawska Olimpiada Młodzieży w unihokeju chłopców:
          SP 319 - II miejsce

          Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
          Chłopcy:
          1 miejsce Kacper Klimek
          2 miejsce Bartek Kusiak
          3 miejsce Maciek Olendzki
          4 miejsce Hubert Paszkiewicz
          Dziewczęta:
          1 miejsce Agata Blicharska
          2 miejsce Marysia Trojanowska
          3 miejsce Zuzia Olendzka
          4 miejsce Ola Puszcz
          5 miejsce kaja Błaszkiewicz

          Turniej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka
          Reprezentacja Szkoły w piłce nożnej chłopców U-8(1 i 2 klasy) wygrała powiatowe eliminację turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka i zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego. 
          W reprezentacji zagrali:

          • Franek Kielczyk 
          • Adam Andrzejewski 
          • Bartek Andrzejewski 
          • Igor Mikiewicz 
          • Jaś Herman 
          • Adam Czuchnowski 
          • Bartek Kornacki 

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 319 im. M. Kann
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • sekretariat czynny: ul. ZWM godz. 8:00 - 16:00 tel. (22) 643 45 14 fax. (22) 643 45 16 sekretariat Wokalna godz. 8:00-16:00 kom. +48 515 185 768 22 370 23 21 Świetlica (22) 643-45-14 w. 110 Pedagog szkolny (22) 643-45-14 w. 108 Psycholog (22) 370-23-21 Pielęgniarka (22) 643-45-14 w. 109
      • ul. Związku Walki Młodych 10 02 - 786 Warszawa ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa 02-786 Warszawa Poland
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • lucyna.seweryn-szczeblewska@sp319.pl
    • Logowanie