• KADRA

        • PIELĘGNIARKA

           ul. Związku Walki Młodych 10 

          p. Joanna Lizun, p. Monika Budzyńska

          tel. (22) 643-45-14 wew. 109; pokój 81

          Godziny pracy: pon. - piątek 830 - 1430

          ul. Wokalna 1

          p. Bożena Chrzanowska

          tel. (22) 641-71-52 

          Godziny pracy: wtorek, czwartek 800 - 1430

                

          GODZINY PRACY BIBLIOTEKI:

          Dni  tygodnia

          Aneta Lewandowska

           aneta.lewandowska@sp319.pl

          ul. Wokalna 1

          Mariola Stołek-Nawrockaa

          mariola.stolek-nawrocka@sp319.pl

          ul. Związku Walki Młodych 10

            Poniedziałek

           800 - 1300

           1100 - 1700
            Wtorek

           940 - 1440

           900 - 1500
            Środa

           800 - 1300

           800 - 1400
            Czwartek

           830 - 1330

           900 - 1500
            Piątek

           800 - 1300

           800 - 1400

           

           PEDAGOG 

          ul. Związku Walki Młodych 10

          mgr Renata Socik 

          renata.socik@sp319.pl

          22 6434514 wew. 108

           PSYCHOLOG 

          ul. Wokalna 1

          mgr Małgorzata Rogala

          malgorzata.rogala@sp319.pl

          22 6417152 wew. 17

          PEDAGOG

           ul.  Wokalna 1

          Elżbieta Komada-Kwiecień

           elzbieta.komada-kwiecien@sp319.pl

          22 370 23 21

          pon.     900- 1330

          wt.     800 - 1230

          śr.      930 - 1430

          czw.  930 - 1330

          pt.    830 - 1245

          pon.   800 - 1000

          wt.       800 - 1000

          śr.        800 - 1000

          czw.     800 - 1000

          pt.        800 - 1100

          pon.   1130 1300

          wt.    1130 - 1350

          śr.     1130 - 1350

          czw.  1125 1445

          pt.     1120 1350

           

          PEDAGOG   SPECJALNY

          ul. Związku Walki Młodych 10

          PEDAGOG  SPECJALNY

          ul. Związku Walki Młodych 10

          PEDAGOG  SPECJALNY

          ul. Związku Walki Młodych 10

          PEDAGOG  SPECJALNY

          ul. Związku Walki Młodych 10

          Anna Szymańska

          anna.szymańska@sp319.pl

          Aleksandra Szymczak

          aleksandra.szymczak@sp319.pl

          Beata Gutkowska

          beata.gutowska@sp319.pl

          Anna Fabiszewska

          anna.fabiszewska@sp319.pl

          pon.   845 - 1135

          wt.      845 - 1350

          śr.      800 - 1330

          czw.   845 - 1130

          pt.     845 - 1245

          pon.  845- 1245

          wt.     800 - 940

          śr.      800 - 1245

          czw.   800 - 1140

          pt.    800 - 1350

          pon.   845 - 1350

          wt.     845- 1245

          śr.    845 - 1350

          czw.  845 - 1140

          pt.    800 - 1140

          pon.   845 - 1350

           wt.     940 - 1335

            śr.    840 - 1140

          czw.   840 - 1135

          pt.   840 - 1350

           

          PEDAGOG SPECJALNY 

          ul. Związku Walki Młodych 10

          Elżbieta Gerc

          elzbieta.gerc@sp319.pl

          PEDAGOG SPECJALNY 

          ul. Związku Walki Młodych 10

          Elżbieta Winiarska

          elzbieta.winiarska@sp319.pl

          PEDAGOG SPECJALNY

          ul. Związku Walki Młodych 10

          Bartłomiej Dybcio

          bartlomiej.dybcio@sp319.pl

          TERAPEUTA

          PEDAGOGICZNYKL. 4 - 8 

          mgr Grażyna Trojanowska

          grazyna.trojanowska@sp319.pl

          pon. 1035 - 1350

          wt.    1035 - 1445

            śr.     1130 - 1445  

           czw. 800 - 1245  

           pt.    845 - 1350  

          pon.   800- 1045

          wt.   845 - 1130

          śr.   800 - 1230

          czw. 800- 1130

           pt.   800 - 1245

          pon. 800- 1140

          wt.  800 - 950

           śr.   800 - 1230

            czw. 800 - 1335

           pt.   845 1245

          pon. 1130- 1540

           wt.  800 - 1540

              śr.  855- 9501225 - 1540 

            czw. 1130- 1540

           pt.   1130- 1545

           

          Terapeuta pedagogiczny kl. 1-3

          Jolanta Mroczkowska

           jolanta.mroczkowska@sp319.pl

          Terapeuta pedagogiczny kl. 1-3

          Elżbieta Nawrot

          elzbieta.nawrot@sp319.pl

          LOGOPEDA

          Monika Grabińska

          monika.grabinska@sp319

          pon.   1135 - 1350

          wt.    1230 - 1445

          śr.    800 - 850    

           

           

          pon.     1245- 1350

          wt.     1245- 1445

          śr.     1140 - 1350

          czw.  1140 - 1245

           

          pon.    1130 1540

          wt.     1130 - 1630

          śr.     1030 - 1630

          czw.  1030 1540

          pt.      940 1245

           

          •  

          mgr Wioleta Popko

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Dorota Sankowska

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Jolanta Skibniewska

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Izabela Jastrzębowska

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Katarzyna Jeżewska

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Jolanta Mroczkowska

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Elżbieta Nawrot

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Agnieszka Sobieraj

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Karolina Gontarz

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Anna Świercz

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA/ ETYKA

          •  

          Juszczyńska Agata

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Anna Spruch

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

          •  

          mgr Daniel Moreno Garcia

          JĘZYK HISZPAŃSKI

          •  

          mgr Małgorzata Pobocha

          JĘZYK ANGIELSKI

          •  

          mgr Aleksandra Kołakowska

          JĘZYK ANGIELSKI

          •  

          mgr Małgorzata Łukasik

          JĘZYK ANGIELSKI

          •  

          mgr Dorota Domańska

          JĘZYK ANGIELSKI

          •  

          mgr Andrzej Chwalba

          JĘZYK ANGIELSKI

          •  

          mgr Anna Marciniak

          JĘZYK POLSKI

          •  

          mgr Anna Trzcińska

          JĘZYK POLSKI

          •  

          mgr Bożena Gajak-Obiedzińska

          JĘZYK POLSKI

          •  

          dr Magdalena Sadecka-Makaruk

          JĘZYK POLSKI

          •  

          mgr Katarzyna Przeworska

          JĘZYK POLSKI

          •  

          lic. Weronika Zienkiewicz

          JĘZYK POLSKI

          •  

          mgr Maryla Nosek-Owczarek

          JĘZYK NIEMIECKI

          •  

          mgr Michał Strachota

          HISTORIA/WOS

          •  

          mgr Jagoda Nowaczyk  

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA/HISTORIA

          •  

          mgr Łukasz Przybyłek

          HISTORIA/ETYKA/WOS

          •  

          mgr Katarzyna Gierz

          MATEMATYKA

          •  

          mgr Michał Guzek

          MATEMATYKA

          •  

          mgr Wioletta Osmólska

          MATEMATYKA

          •  

          mgr Anna Ułasiuk

          MATEMATYKA

          •  

          mgr Milena Kacperek/Aleksandra Kawa

          MATEMATYKA

          •  

          mgr Iwona Król

          CHEMIA

          •  

          mgr Halina Piechota

          FIZYKA

          •  

          mgr Lucyna Seweryn-Szczeblewska

          INFORMATYKA

          •  

          mgr Witold Krzesiński

          INFORMATYKA

          •  

          Kamińsk Mateusz

          PRZYRODA

          •  

          mgr Agnieszka Kaczor

          GEOGRAFIA

          •  

           mgr Michał Jagieła

          BIOLOGIA

          •  

          mgr Maciej Kalinowski

          TECHNIKA/ PLASTYKA

          •  

          mgr Barbara Piotrowska

          MUZYKA

          •  

          mgr Anna Milewska

          RELIGIA

          •  

          mgr Marta Goś

          RELIGIA

          •  

          mgr ks. Malicki Kacper

          RELIGIA

          •  

          mgr Sylwia Kopeć

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr Anna Kaźmierczak

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr Bartosz Kekenmajster

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr Marta Ćwikiel

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr Tomasz Rafał

          WYCHOWANIE FZYCZNE

          •  

          mgr Jan Szymczak

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr Jacek Multan

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr Joanna Multan

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr  Mariusz Smoła

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          lic. Krzysztof Walter

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr Stanisław Zawarski

          WYCHOWANIE FIZYCZNE

          •  

          mgr Aleksandra Szymczak

          EDB

          •  

          mgr Elżbieta Komada-Kwiecień

          WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE/

          DORADZTWO  ZAWODOWE

          •  

          mgr Cieślak Aleksandra

          ŚWIETLICA

          •  

          mgr Donica Marlena

          ŚWIETLICA

          •  

          mgr Andrzej Jaworowski

          ŚWIETLICA

          •  

          mgr Marta Kordecka

          ŚWIETLICA

          •  

          mgr Dorota Pietrak

          ŚWIETLICA

          •  

          mgr Magdalena Pawłowska - Nowak

          ŚWIETLICA

           

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 319 im. M. Kann
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • sekretariat czynny: ul. ZWM godz. 8:00 - 16:00 tel. (22) 643 45 14 fax. (22) 643 45 16 sekretariat Wokalna godz. 8:00-16:00 kom. +48 515 185 768 22 370 23 21 Świetlica (22) 643-45-14 w. 110 Pedagog szkolny (22) 643-45-14 w. 108 Psycholog (22) 370-23-21 Pielęgniarka (22) 643-45-14 w. 109
      • ul. Związku Walki Młodych 10 02 - 786 Warszawa ul. Wokalna 1 02-787 Warszawa 02-786 Warszawa Poland
      • sp319@eduwarszawa.pl
      • lucyna.seweryn-szczeblewska@sp319.pl
    • Logowanie